2737
2734

خانوادیه شوهرم هرموقع میان خونیه ما حتی جاریم بیش از حد راحتن هرجا دلشون خاد میرن کم میمونه برن کمدارو بگردن بجیه جاریم شلوغی میکنه بش چیزی نمیگن یا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی امدن منزلتون در ها رو ببندین.کمدها رو قفل کنید مستقیما گفتن بگید که لباس نامرتب دارید یا لباس که نمیشه دید کسی .چن بار انجام بدین و همشون بسته میشه میشینن سر جاشون 

آقا هستم🕵️‍♂️

بچه رو کاریش نمیشه کرد برای سرک کشیدن هم بیخیال بشو وقتی ببینن روش حساس نیستید خودشون ول میکنن اصلا ول نکنن خانواده شوهر یکی از رکن های اصلی زندگی هستش حساسیت به خرج نده حداقل با ملایمت بگو یه جوری بگو مثلا به در بگو دیوار بشنوه 

وقتی امدن منزلتون در ها رو ببندین.کمدها رو قفل کنید مستقیما گفتن بگید که لباس نامرتب دارید یا لباس ک ...

دقیقا بهترین روش مثلا جاریم بچیه کوچیک داره الکی به بهونیه خوابیدن میره اتاق تا چند ساعت تو اتاقه اصلا دوست ندارمـاصلا 

2738

بنظرم زودتر شبا زودتر برو بخواب، بگو خسته م. جایی هم گفتن با ما بیا بگو کار دارم، سرم درد میکنه. من که مستقیم میخام بهش بگم اینجا شهربازی و مرکز خرید نیست

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
بچه رو کاریش نمیشه کرد برای سرک کشیدن هم بیخیال بشو وقتی ببینن روش حساس نیستید خودشون ول میکنن اصلا ...

انگار خونیه من نیست مثلا من تو این خونه اصلا نقشی ندارم  

بنظرم زودتر شبا زودتر برو بخواب، بگو خسته م. جایی هم گفتن با ما بیا بگو کار دارم، سرم درد میکنه. من ...

با گفتن من نمیشه که خودشون باید ملاحظه داشته باشن یا مثلا برادشوهرم میگه اینجا خونیه داداش منه باید راحت باشم 

دقیقا بهترین روش مثلا جاریم بچیه کوچیک داره الکی به بهونیه خوابیدن میره اتاق تا چند ساعت تو اتاقه اص ...

اگر مرد بود مشت میزدم زیر چشمش بعضی  خانمها واقعا یه جور اخلاقی دارن که دزد هم نمیشه دستشون سپرد 

موذی بازی 

شما سعی کن موذی بازی در بیارید مثل خودشون 

راه کار خواستین در خدمتم 

آقا هستم🕵️‍♂️
اگر مرد بود مشت میزدم زیر چشمش بعضی  خانمها واقعا یه جور اخلاقی دارن که دزد هم نمیشه دستشون سپر ...

آره بفرما راهکار میخوایم

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
انگار خونیه من نیست مثلا من تو این خونه اصلا نقشی ندارم  

خوب به قول اون دوستمون جاهای حساس خونه تونو قفل کنید که دوست ندارید من عکس عروسیم به دیوار اتاق خوابم بود دایی شوهرم اومد مستقیم رفت توی اتاق خواب گفت این خودت هستی نگو که موهات مال خودته رنگ هستش دیگه منم برش دادش گذاشتم اخر کمد دیواری بعضی جاها نمیشه کاری کرد فقل کن در اتاق هارو بگو دوست ندارم کسی برخ توی اتاقم تخت مو ببینه ولی با ملایمت اخه بعضی ها روی تخت شون حساسن مثل خواهر من 

اگر مرد بود مشت میزدم زیر چشمش بعضی  خانمها واقعا یه جور اخلاقی دارن که دزد هم نمیشه دستشون سپر ...

مثلا چجوری بگم بهشون ؟؟؟

برادرشوهرم هی میگه اینحا خونیه داداشه منه ها من باید راحت باشم یکی نیست بگه خونیه داداشته که هست قرار نیست که خونرو سرت بزاری هنوز منو بداخلاق میدونن ها وای میخام از اینم بداخلاقتر بدونن زیاد صمیمی نشن باهام😂😂😂😂😂 

2706