2737
2734
عنوان

+۱۸ ، مشکلات زندگی ما !

404806 بازدید | 134 پست

ممنون میشم با دقت بخونید و نظر بدید نظراتتون برام خیلی مهمه 

ما ۱۵ ساله ازدواج کردیم ، همسرم خیلی دوستم داره ، البته از اولم من خیلی ازش خوشم نمیومد ، کارای خونه رو میکنه و وضع مالیشم خوبه خدا رو شکر ، 

از اول که اومد خواستگاری گفتم نه و برو بیا تا بله رو گرفت ، 

۶ سال بعد از ازدواج فهمیدم که عضو جنسی ش کوچیکه ( معمولی ۶ سانت و نعوذ ۹.۵ سانت ) راستش از نظر بدنی هم یه اهل ورزش و اینا نیست ، من هم اهل ورزش بودم و هیکل برام مهم نی ، راستش دیدم پسر خوبیه و خانواده ش خوبن و دوستم داره به اصرار ازدواج کردم باهاش ، 

بعد از ایرادای ظاهری که شاید از دید خیلی ها ایراد نباشه ( مثل یه کم قوزش ، دستش که بلنده و یه سری مسایل کوچیک دیگه ، ) ۶ سال بعد ازدواج فهمیدم که مث که آلت بقیه بزرگتره ولی باز کنار اومد به خاطر خوبی هاش ، 

ضمنا ما هم دانشگاهی بودیم و هر دو مهندسیم ، خلاصه گذشت و درگیر کار بودیم که دیدیم شد ۱۳ سال ، تصمیم گرفتیم بچه دار شیم 

فهمیدم که مشکل داره یعنی تعداد اسپرمهاش کمه و مشکل داریم و بچه دار نمیشیم به این راحتی ، خلاصه دعواها شروع شد منم که عصبانی میشم همه چی میگم از کوچیک بودن آلتش و بقیه ایراداش رو هی میگفتم بهش و بهش میگفتم تو مرد نیستی اونطور که باید باشی و ایده آل من نیستی و اینها 

دو سال گذشت یه بار آی وی اف کردیم و منفی شد ، دیگه بهش گفتم جدا شیم ( آخه من همینجوری هم خیلی حال نمیکنم باهاش ولی هیچ زن عاقلی هم یه خر عاشق رو از دست نمیده ) خلاصه قرار شد چون سه تا جنین مونده بود اونها رو هم منتقل کنیم و اگه نشد جدا شیم ، 

حالا این وسط مهاجرتمونم بود که متاسفانه پرونده مون به هم وصل بود ولی قرار شد جدا شیم ، راستش تو این دو سال که بچه خواستیم و نشد هر روز بدتر شد زندگیمون تا این اواخر که فرقی با جهنم نداشت برامون ، من فکر میکردم چون بچه میخواستم و نشده اینقدر ازش بدم اومده و جهنم شده زندگی 

خلاصه جواب آی وی اف مثبت شد و خدا بهم یه پسر داد الان ۵ ماهمه و باردارم (شاکرم به خاطر محبتش ) 

اما مشکل اینه که همچنان متنفرم ازش و همه اش تو فکر رفتنم اینقدر که شبها بیرون میخوابه ، البته ناگفته نماند که مهاجرتم کردیم تو این اثنا و فشار اونم هست ، اینقدر بدم میاد ازش که راستش الان بگن مرده ناراحت نمیشم اما اون بیچاره دوستم داره 

از نظر شرایط اجتماعی باهوشه و پول میتونه در بیاره و کارای خونه رو هم میکنه اگه باهاش خوب باشم ، اما چه کنم که هرچی تلاش میکنم نمیتونم دوستش داشته باشم 

نمیفهمم واقعا چه باید کرد ؟ بعضی وقتها میگم خیلی اشتباه کردم نباید بچه میاوردم اما باز میگم فک کردم بچه دار شم حل میشه اما نمیشه ، 

کمکم کنید راهنمایی ای اگه میتونید؟ بیچاره مردونگی ش کلا زیر سوال رفته برام ، احساس کنه رو دارم بهش 

اینم بگم که میل جنسی ش متوسطه نمیشه گفت نه کمه نه زیاد اما کلا مشکلات جسمی ش زیاده ، خدا کمکم کنه بتونم تحمل کنم و استرس به این بچه تو شیکمم ندم 

ممنون از همه گی که وقت گذاشتین و خوندین 

😐😐😐😐۹/۵

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

حالا چرا امروز میل جنسی همه زنا زیاد شده😐😐😐

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
خیلی هم کوچیک نیستا. عزیزم سایزش نرماله

😐😐😐

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

با این طرز حرف زدنت بچه دار نمیشدی بهتر بود.بچه به دنیا بیاد چی ببینه یه مادر بد دهن .دوسش نداشتی زنش نمیشدی.اون موقع نمیدونستی التشش کوچسکه.قوز داره.دیدی این رابطه رو این همه سال کش دار مریض ادامه دادید که چی؟؟

هر چی آرزوی خوبه مال تو ...
2706