2733
2734

رو منم افتضاح بختک میوفته ولی چاقو می زارم بالا سرم دیگه نمیاد

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من نصفه شبا خیلی خنگم یه وقت چاقو رو میکنم تو شکمم☹

نه بزار بالا سرت رو من روزی دو سه بار میرفته فکر کنم تشکی نرم تر از من گیر نیورده😂😂

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
از بختک متنفرم ولی خوابه اجنه رو دوست دارم مثله فیلم ترسناک واقعیه خیلییییییی کیف میده 

پریشب خواب دیدم بیدار شدم و تو خونه راه میرفتم که یهو یه گاو سیاه رو پشت شیشه دیدم تو خواب خیلی بسم الاه میگفتم چون میدونستم اون گاو جنه اونقدر با صدای بلند بسم الاه گفتم تا اخر پرواز کرد و به اسمون رفت که یهو واقعی از خواب پریدم . در حالی که موقع خواب دیدن فکر میکردم بیدار شدم

میتونم به جرات بگم که یکی از آدمای هستم که از همه بیشتر بختک روم افتاده آخرین سریم حامله بودم میخواست دست به شکمم بزنه منم با دست زدمش دیگه نیومد سمتم بعدش فهمیدم اینا همش خیال خودمه

کاربری سال ۹۷پاک شده 
2706