2737
2734
عنوان

وای توروخدا دارم دیونه میشم نصفه شبی به دادم برسید درباره ختنه پسرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1572 بازدید | 112 پست
سه ساله هروقت یادم میوفته میریزم بهم ...

ببخشید ینی تو خونه خودشون چجوری ختنه کردن مثل قدیم؟ چجوری دلشون اومد آخه من بچمو بردم دکتر دادم دست متخصص باز پ‌ت در عین ابر بهار گریه میکردم درحالی ک پسرم فقط موقع آمپول بی حسی گریه کرد🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️بعد اون وقت شما چطور طاقت آوردی فکرشم آدمو دیونه میکنه الهی بمیرم برا دردی ک اون موقع بچت می‌کشیده چ آدمای بیشعور و حیوان صفتی

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس خودت استرس داری من که اون چیزی که بچه ها میگن رو اونجای پسرت بسته ندیدم ولی اگه با چرب کردن و شس ...

اره خودم بینهایت روش حساسم

شوهرم همینو میگه میگه انقد ک روش حساسی هی ور میری با هاش آخرش کار دستمون میدی

حلقش دورش سفید شده و شل شده احتمالا بیوفته 

خيلي زوده مگه نميگي٤روزه؟!فردا ببرش حتما يه دكتر جراح كه ختنه زياد كرده باشه چون من يه دكتر بردم گف هيچ مشكلي نداره ولي وقتي بردم پيش جراح گف چسبندگي داره اگه الان اين كارو نكني بعد باز بايد عملش كني

2731
مال پسر من روز پنجم افتاد

خدا کنه واس پسر منم زود بیوفته ازاین فکرو خیال راحت شم نصفه شبی کلا خواب از سرم پریده تا جیش شو نبینم نمیتونم بخوابم سردرد وحشتناکی هم دارم😭😭😭

به نظر من ببرش دکتر ببینه. چون گاهی بعد ختنه تنگی مجرای ادرار پبش میاد و سوراخ چسبندگی میده. در اونصورت ادرار به سختی خارج میشه و برگشت میخوره و مشکلات کلیوی پیش میاره. اگه دکتر ببری خیالتم راحت میشه.

خيلي زوده مگه نميگي٤روزه؟!فردا ببرش حتما يه دكتر جراح كه ختنه زياد كرده باشه چون من يه دكتر بردم گف ...

واقعا؟؟؟ ای خدا حتما فردا صبح بردمش حموم اینکارو میکنم

2738
به نظر من ببرش دکتر ببینه. چون گاهی بعد ختنه تنگی مجرای ادرار پبش میاد و سوراخ چسبندگی میده. در اونص ...

شوهرم نمیزاره میگه من الکی حساس شدم روش و مشکلی نداره میگه اگ نمیتونسم جیش کنه انقد راحت نمیخوابید

بله توخونه به من گفت پوشکش کردی بخیه اش افتاده باید بخیه کنم نگفت که میخواد چه بلایی سرش بیاره لعنت ...

خیلی ناراحت شدم خیلی اعصابم خورد شد الان داغون شدم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️خدابه صبر بده بااین قوم عجوج موج عهد ادمخوارا

اره خودم بینهایت روش حساسم شوهرم همینو میگه میگه انقد ک روش حساسی هی ور میری با هاش آخرش کار دستمون ...

نکن خواهررررر من

من انقدر استرسی بودم که نگو خدا میدونه سر ختنه اش انقدر گریه کردم انگار چی شده, پسرم دوماهش تموم شد مجبور شدم برم دکتر اعصاب!!!

هی هم سر هر مریضیش کنترلمو از دست میدادم بچه بدتر میشد تا یه بار که دیگه به خودم اومدم خودمو کنترل کردم وسواسمو گذاشتم کنار انگار مریضی بچم هم راحتتر گذشت

البته اونم جریان داره که چطور بالاخره با خودم کنار اومدم

به هر حال همه حق دارن مادرن ولی فقط با اعصاب خودمون بازی میکنیم

یه مادر مسلط خیلی بهتر میتونه به بچش کمک کنه

شوهرم نمیزاره میگه من الکی حساس شدم روش و مشکلی نداره میگه اگ نمیتونسم جیش کنه انقد راحت نمیخوابید

امان از دست بیخیالی مردا. تو اینترنت سرچ کنی میاره مشکلات بعد از ختنه رو. بهش نشون بده.

روزی چند مرتبه بزارش تو آب ولرم پماد تترا چشمی بزن روزی دوبار،تایک هفته باید استا وشربت سفالکسین میدادی بهش..دکترش اینارو بهت نگفت؟من اول مهر پسرمو ختنه کردم هفت روزه حلقش افتاد البته یه تیکه کوچیکش مونده بود که اونم روز دهم افتاد

نکن خواهررررر من من انقدر استرسی بودم که نگو خدا میدونه سر ختنه اش انقدر گریه کردم انگار چی شده, پس ...

واقعااا ااا راست میگی

اصلا نمیتونم خودمو کنترل کنم دیشب انقد گریه کردم با زور آروم شدم نمیدونم چرا انقد هول میشم ی بار جیش شو ببینماااا خوب میشم😐😐😐

روزی چند مرتبه بزارش تو آب ولرم پماد تترا چشمی بزن روزی دوبار،تایک هفته باید استا وشربت سفالکسین مید ...

دارم میدم شربتاشو اما پمادو ن نگفت تو اب ولرم میزارمش

2706