2752
2734
عنوان

وای توروخدا دارم دیونه میشم نصفه شبی به دادم برسید درباره ختنه پسرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1620 بازدید | 112 پست
من پسرم هفتاد روزشه شبا نمیخوابه یعنی روانیمون کرده دیگه

خخخخخخخخ خب پسر منم نمی‌خوابد فقط رو پام بزارم میخوابه میزارمش زمین بیدار میشه

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا ببخشید فضولی میکنم تو خونه انجام دادن که مثلا جشن اینا بگیرن براش؟ 

بخوره تو سرشون جشن😒😒😒از این آدمخوار بدترن خدا اینجور آدمای نفهم و از رو زمین برداره انشالله

من پسرم هفتاد روزشه شبا نمیخوابه یعنی روانیمون کرده دیگه

تا 3-4 ماهگی اینجورین متاسفانه به مرور خوب میشن

پسر من تا دوماهگی اینطور بود اما کولیک وحشتنااااک داشت تا خود صبح جیغ میکشید خیلی خیلی بد بود اون روزها

گاهی فکر میکنم منم بی عرضه بودم به جای اینکه مسلط باشم آرومش کنم و بهش آرامش بدم خودمم پا به پاش گریه میکردم  و همش هول میکردم!!! 

2731
حالا شما چرا بیدارین😐من منتظر جیش بچم شما بگین چرا بیدارین؟ 

من بگممممم؟؟؟؟؟ خخخخ ناامید میشید

پسر من انقدر بدخواب بود انقدر تا صبح نخوابید که من مدل خوابم تغییر کرد الان 4سالشه هنوز بدخوابه تا نصفه شب بیداریم و تا نزدیک ظهر میخوابیم

البته الان اون خوابه ولی من دیگه اوضاع خوابم خیلی بد شده

نابوووووود شدم عاقو با یه بچه زاییدن له له ام  

عزیز دلم..سعی کن آروم باشی.منم بچه اولمه هیچ تجربه ای ندارم تازه از خانوادم دورم هستم هیشکی پیشم نیس ...

مثل منی پس☹️☹️☹️☹️☹️البته مادر من ده دیقه راهش اما چون دوتا بچه کوچیک داره و سرکار میره اصلا نمیرسه بیاد و من نزدیک مادرشوهرمم و اون هرروز میاد و ی شور تو دلم میندازه دیروز میگفت چرا قرمزه چرا باد داره عفونت کرده هرچی هم توضیح دادم ک دکترش گفته تا چند روز طبیعیه اصلا گوش نمی‌داد الانم استرس دارم پسرم گوشه چشمشو چنگ زده فردا بیاد کلی قراره غر بزنه سرم☹️☹️☹️☹️☹️

2740
من بگممممم؟؟؟؟؟ خخخخ ناامید میشید پسر من انقدر بدخواب بود انقدر تا صبح نخوابید که من مدل خوابم تغیی ...

واقعااا ااا آدم له میشه سر این نیم وجبیااا