2733
2734

كاراي با مزه رو كه مادرشوهره كرد عزيزم هي زنگ ميزد ميگفت پول نوشابه هاي مهموني چي شد ياروع اومده دره خونه😅باباشم كليد انداخت اومد تو گفت چرا خوابيدين پاشو برو كار پيدا كن😎سر ظهرم ديدم سه تا بچه اومدن تو اومديم بازي😒شبم من اينقدر حرصي شدم اينه رو شكوندم😃اينم از خاطراتم از روز بعد ديگه همش دعوا بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اولین روز، صبح مشغول باز کردن چمدونهام بودم و بعد ناهار رفتیم رستوران یه هتل که نزدیک خونه بود... یا ...

با کلاس آفرین حس خوبی بود باز کردن چمدون انگار دلت میگیره

2738

مریض شدم شدید شوهرمم فرداش امتحان داشت بیچاره نمیدونست بمن برسه و ببره دکتر کتابشو  بخونه ناهار بخره  😂😂😂یا ناز گریه های منو بکشه

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
كاراي با مزه رو كه مادرشوهره كرد عزيزم هي زنگ ميزد ميگفت پول نوشابه هاي مهموني چي شد ياروع اومده دره ...

ناراحت شدم اینه رو چرا شکوندی الان اوضاع چطور شده

2706