2733
2734
عنوان

بیاین عکس بیبی چک مثبت بذارین حال کنم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سه روزه از فکر بچه بیرون نمیام همش چند ماهه ازدواج کردم ولی چون مجرد بودم پرولاکتینم بالا بود نگر ...

خب دوست نداری الان اقدام کنی؟

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
چرا؟

قصه اش طولانیِ . یگیش این که تنگی نفس دارم فکر میکنم حامله شم حتما میمیرم 

اینکه خدا سهم ِ زیبایی ِ دیگران را گرفت و به تو داد .. شاید عادلانه نبود ... ولی خیلی عاشقانه بود 💟
2728
ای جااانم انشاءالله انشاءالله این چقدر پررنگه چند روز از موعدت گذشته بود؟

سه روز گذشته بود اصلا همین الانم باورم نمیشه که باردارم کاملا یهویی بود اخه من واسه پسرم کجاها که نرفتم و چ کارا که نکردم واسه بچه دار شدن 

شماهم دخترمیخوای مثل من؟اقدام خاصی هم کردی برادختردارشدن؟

هر کاری بگی کردم اما تاالان نگرفته

این ماه فک کردم مثل همیشه۱۴سیکلم تخمک گذاریمه،گفتم پس۱۲سیکلم اقدام کنم و دیگه نکنم.بعد میت زدم دیدم دقیقا همون روز تخمک گذاریم بوده.

الان سه روز مونده تا پری

اگه بگیره مطمئنم پسره

2740
خخخخخ والااا انگار این ۲۰ ساله که از بابا جدا نبودا خیلی بهش فشار اومده داره عقده هاشو خالی میکنه😂

دقیقا دقیقا😂😂😂😂😂😂😂😂مامانه بنده خدای منم اینجوریه.میاد خونمون انگار از بند اسارت آزاد شده😂

هر کاری بگی کردم اما تاالان نگرفته این ماه فک کردم مثل همیشه۱۴سیکلم تخمک گذاریمه،گفتم پس۱۲سیکلم اقد ...

اگرخدابخوادمیده اینحامن خیلی خوندم که پسرمیخواستن روزتخمک گذاری اقدام کردن ولی دخترشده.منم این ماه روزتخمک گذاریم بود