2733
2739

از همه چیز بدتر وانمود کردن به خوشحالیه

فکر کن تو اوج بی پولی و بی کسی با مادر مریضت تنها باشی و یه آدم آشغالم راحت ولت کرده باشه رفته باشه دنبال یکی دیگه، باباتم یه آدم معتاد قمارباز باشه که همه چیزشو تو قماد باخته فقطم بلده داد و بیداد کنه و آبروریزی

همه فامیل بهت سرکوفت بزنن و هزار تا درد دیگه بعد تو باز بخندی! 

بعد همه هی بیان بگن تو چجوری تحمل میکنی و انقدر الکی میخندی  

بیخود کرده صیغه کرده مگه زن خودش عیب و ایراد داره؟؟خجالتم نمیکشه

بره گمشه مهم نیست برام 

بسکه بسرم داده کلا طلاق عاطفی گرفتم 

ن بابا من ایرادی ندارم فقط تو حاملگی زشت شدم همینو هزار بار میکوبه تو سرمتو نمیدونی هزار بار بهش گفتم ببین من اگ دماقم گنده شده مال حاملگیه ولیی...امان از مرد بد

من دستو پام میلریزد آب دهنم یکی دوباری پرت شد بیرون گف بخاطر همین من با اونم چون تو دستو پا چلفتی و بنجلی 

فک کن بنجل

منم دلم خ شکست گفتم روزی میومدی خاستگاری من این جوری بودم منو زندگی تو اینگار کرد  اگ رنگم پریدست اگ لاقرم اگ...ولشکن 

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از همه چیز بدتر وانمود کردن به خوشحالیه فکر کن تو اوج بی پولی و بی کسی با مادر مریضت تنها باشی و یه ...

عزیزمممم روحیه گرفتم از روحیت ماشالله بهت 

اتفاقا این شاد گرفتنا خیلی برای چشم ظاهر خوبه.

ولی خب اون قسمتش ک میگی تظاهر میکنی ب خوشحالی واقعن این قسمتش درد داره ازدواج کرده بودی؟

واقعن زندگیا چقد بد شدن تو ک دیگ داغونی خدا کمکت کنه دوست مهربونم

2728
وقتی مامانت فوت کرد بابات زن گرف تو چکار کردی بسلامتی دنیا بیاد انشالله  

انقدر بچه بودیم که هیچ‌ری اکشنی نمیتونستیم نشون بدیم!

خانومه مجرد بود هرچی‌بهش مادربزرگم و عمم گفتن تو زن پسرما نشو تو بچه ای هنوز پسر من‌دست بزن‌داره زندگیش نابود شده یبار دوتا بچه داره ولی اومد زن بابام شد.مادر بزرگم‌گفت حالا ک زنش شدی فعلا بچه نیار بزار شوهرتو بشناسی بزار بفهمی چی میگه ولی چون مادرشوهر بود شد دشمن! بچه دار شد پدرم‌افتاد زندان بخاطر مشکل مالی 

هرچی بهش گف مادربزرگم بیا برو طلاق بگیر برو دنبال زندگیت خودتو‌حروم پسرم‌نکن برو تو جوونی!به همه‌گفت‌مادرشوهرم اینجوریه اونجوریه 

بعد که بابام ازاد شد یه معتاد دیوونه شده بود اومد همه رو میزد منو عزیزمو داداشمو زنشو همه رو 

مادربزرگم گفت نزار دیگ حامله بشی به همه گفت مادرشوهرم یه دختر و ی پسر از عروس اولش داره دیگه بچه منو میخواد چیکار!

اومد زندگی درست کنه بدتر زندگی خراب کرد و اخرم با دوتا بچه طلاق گرفت و رفت.الانم دوسال جدا شدن ولی هنوز زنگ میزنه به بابام‌که بیا خونمون.به بابام گفته خونه بخر من‌برگردم . بخدا از زندگیم بگم یه کتاب میشه لعنتی

میبینن ب کس و کارمون چیزی نمیگیم بدتر میکنن

دقیقا

زنداداشای خودم اول زندگی چنان دادوبیداد کردن خونوادشونم پشتشون بود حالا داداشا عین موم تو مشتشونن

ولی ما چی؟ باید بترسم ازینکه نگه میبرمت خونه بابات!

فک کن؟چقد بدبختم من اخه؟

2738
میبینن ب کس و کارمون چیزی نمیگیم بدتر میکنن

یعنی مال من افتزاحه 

ب معنای واقعی فهمیدم شوهرم چقد ادم عوضی ضعیف کشی هست همشم نفرینش میکنم چون میبینه نمیگم باید خوشحال باشه بدتر میکنه

دقیقا زنداداشای خودم اول زندگی چنان دادوبیداد کردن خونوادشونم پشتشون بود حالا داداشا عین موم تو مشت ...

عزیز دلممم😔

منم با اینکه خیانت دیدم ولی بخاطر اینکه روی خوش بهم نشون بده نمیدونم با چ زبونی بش محبت کنم

دقیقا زنداداشای خودم اول زندگی چنان دادوبیداد کردن خونوادشونم پشتشون بود حالا داداشا عین موم تو مشت ...

عزیزم تو تنها نیستی دقیقا منم تری از ول کردن دارم 

دقبقا منم میگم هیچی نگم  ک نگه بیا برو خونه بابات دقیقا مث ت 

و دفیقا میگم من چقد بدبختم ک 

عزیزمممم روحیه گرفتم از روحیت ماشالله بهت  اتفاقا این شاد گرفتنا خیلی برای چشم ظاهر خوبه. ولی ...

فدات شم عزیزم توام ماشالله تا الان خیلی تحمل کردی واقعا

نه ازدواج نکردم، رابطه خیلی جدی داشتیم همه میدونستن حتی خانواده ها، یه چیزی مثل نامزدی اما غیر رسمی 

همه میگفتن خیلی دوسم داره ولی خب خلافشو ثابت کرد دیگه

فدات شم عزیزم توام ماشالله تا الان خیلی تحمل کردی واقعا نه ازدواج نکردم، رابطه خیلی جدی داشتیم ه ...

برمیگرده بابا غصشو نخور

2706