2737
2734
عنوان

از تعجب شاخ دراوردم😰😰😧😧

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 60 پست
دوستت بوده. به نظرم مشاور وقت نداره چتی جواب کسی رو بده 🤔🤔🤔🤔 تازه بشینه یک ساعت تایپ کنه. بازتلف ...

من یه بار یه مشاور پیدا کردم تو تل مجانی بود چت میکردیم خیلی هم با حوصله جواب مبداد بنده خدا

ریپلای کن خوششششششم میاد😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ دوست نامردي، بگو تو اگه مشاور بودي اصل قضيه رو ول ميکردي ميچسبيدي ب اينکه سنمو دروغ گفتم خب  مگه تو رمالي يا پيش گو ک سن منو فهميدي من ميگم کار همين ب ظاهر دوستت هست مشاوري در کار نيست

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
2731
چ دوست نامردي، بگو تو اگه مشاور بودي اصل قضيه رو ول ميکردي ميچسبيدي ب اينکه سنمو دروغ گفتم خب   ...

واى ابروم رفت بخدا😩😩😩الان ميگه بخاطر همين قضيه همش ميگه حوصله كسيو ندارم و فلان و ....

2738
الان احساس شرمندگى ميكنم بخاطر مشكلم و فقط دعا ميكنم اون شخصى كه بهش گفتم دوستم نبوده باشه😩😩😩

ناراحت نباش. کارخلاف شرع که نکردی ازیکی خوشت اومده نمیتونی بهش بگی چیز بدی نیست که

عزیزم چرا اخه به هر کسی پیام میدید برای مشاوره ؟ 

من رشتم روانشناسیه اگر میخوای درخواست دوستی بفرست برات چند تا گروه و روانشناس معرفی کنم که جوابتو بدن. به صورت ویس!

پولم واریز کردی واسش؟🤔

نه بابا گفت اول مشكلت رو بگو راهنماييت كنم و بعد بهت ميگم هزينشو

چقدر احمقم كه نگفتم ادم غريبه چ جورى به من اعتماد كرده اول پول نميخواد🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️☹️☹️😩😩

الان احساس شرمندگى ميكنم بخاطر مشكلم و فقط دعا ميكنم اون شخصى كه بهش گفتم دوستم نبوده باشه😩😩😩

اولا که دوستته 

دوما اگه احیانا دوستت به روت اورد بگو ،،یاخودت بعدا سربحث و بازکن بگو یکی از آشناهامون همچین مشکلی داشته روش نشده بگه ازمن کمک خاسته گردن نگیر خودتو گفتی. دیوارحاشابلنده

الهی چنان کن سرانجام کار.      توخشنودباشی ومارستگار
عزیزم چرا اخه به هر کسی پیام میدید برای مشاوره ؟  من رشتم روانشناسیه اگر میخوای درخواست دوستی ...

درخواست دادم لطفا واسه من بفرست آدرس گروه رو، لازم دارم ممنون🙏

لایک نفرمایید خواهشا🙏🏻🙃
2706