2733
2734
عنوان

بیایید بگید تو بارداری یه حالتا و دردایه جدیدی داشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هیچ ربطی به جنسیت نداره من نی نیم پسره ولی دیگه مریضی نمونده که نکشیدم یا نگرفته باشم هر ساعت یه مشک ...

اره عزیزم اینو تازه فهمیدم همش الکیه بستگی ب بدن ادم داره تو کجاهات درد میگرفت؟بعد زایمان خوب شدی؟

نفسم هایلین💜
چجوری میشدی☹

هرچی تو همه تاپیکا میگن مثل همینا که خودت گفتی

ورم پا دست زبون

همین امروز کفشی که تا دیروز اندازم بود پام نمیرفت

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728
خخخ جدی؟

اره بخدا یه شب از درد انگشت وسطی پام از خواب بیدار شدم! قبلش خیلی بالااورده بودمو معده درد داشتمو و‌...با بدبختی خوابم برده بود که درد انگشت پام از خواب بیدارم کرد

یعنی حیرون بودم که این وقت شب تو خواب چرا انگشت پام درد گرفته اونم اینقدر شدید!!!!

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738
خب ورم تو ماهای اخر طبیعیه

کدوم ماهای اخر من از روز اول دارم

خلاصه که همش طبیعیه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
کدوم ماهای اخر من از روز اول دارم خلاصه که همش طبیعیه

اوه جدی

من دارم فردا میرم پیش دکترم 

حسی مث دلپیچه دارم روزی چند بار با کمردرد اما از رودم نیس چون ببخشید نه بعدش یبس میشم نه اسهال

نفسم هایلین💜
من فقط پاهام از مچ به پایین باد کده بود ولی بادا کفش تو پام نمیرفت دیگه آخراش ولی خدارو شکر حالت تهو ...

خداروشکر برا منم دعا کن ۶ماه بعدی هیچ دردی نداشته باشم❤❤❤

نفسم هایلین💜
من راحت ترین بارداری و اسونترین زایمان رو داشتم ولی ولی برعکس پسرم شسر مادرمو از دماغم در اورد تا 4 ...

اوخی حودتو نگران نکن بچه همینه خیلی دردسر داره

نفسم هایلین💜
2706