2737
2739
عنوان

من برم هیچکی تنها نمیشه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر عزیز ببخشید اگه بحث رو به بیراهه کشوندیم.آخه شعرش خیلی رو اعصابه.حق بده.

عزیزم همه مون تو این شرایط گیر میفتیم.نمیدونم مشکلت چیه ولی تجربه بهم ثابت کرده بعضی موقع ها جز صبوری کاری نمیشه کرد.با هر چیزی که بهش ایمان داری به خودت آرامش بده.راه حل کم کم پیدا میشه.عالم صاحب داره.ایشالا به دلت آرامش بده.من فقط میتونم برات دعا کن که گره از کارت باز بشه.بازم ببخشید😘

2731
استارتر عزیز ببخشید اگه بحث رو به بیراهه کشوندیم.آخه شعرش خیلی رو اعصابه.حق بده. عزیزم همه مون تو ا ...

منم از شعرش زیاد خوشم نمیاد حق دارید

ممنونم عزیزم بابت دلگرمیت

حالم هیچ خوب نیست

هیچ کسی رو ندارم که باهاش حرف بزنم

هیچوقت نداشتم

😢

ممنونم برای دعای قشنگت

منم از شعرش زیاد خوشم نمیاد حق دارید ممنونم عزیزم بابت دلگرمیت حالم هیچ خوب نیست هیچ کسی رو ندارم ...

عزیزم با ما میتونی حرف بزنی 

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒

اسی عزیزم 

همه ما مشکلات داریم 

اگه نماز میخونی بهت پیشنهاد میکنم هر روز نماز امام زمان بخونی 

کاریه ک منو اروم کرده 💜💋

2740
منم از شعرش زیاد خوشم نمیاد حق دارید ممنونم عزیزم بابت دلگرمیت حالم هیچ خوب نیست هیچ کسی رو ندارم ...

اول و آخرش تنهاییم عزیزم.حالا هرچقدرم دورو برمون شلوغ باشه.خدا دوست و یاورت باشه برات کافیه

اسی عزیزم  همه ما مشکلات داریم  اگه نماز میخونی بهت پیشنهاد میکنم هر روز نماز امام ...

عزیزم من نمیتونم مشکلم و جلوم ببینم و خودم و فقط آروم کنم

میخوام حل بشه برداشته بشه😖

عزیزم من نمیتونم مشکلم و جلوم ببینم و خودم و فقط آروم کنم میخوام حل بشه برداشته بشه😖

مشکلت نمیدونم چیه ک اخه 

امیدوارم حل بشه ب حق ۱۴معصوم