2737
2734
عنوان

من برم هیچکی تنها نمیشه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 46 پست
بچگیم توپ چهل تیکه بودم ته اون کوچه تاریکه بودم خیلی سالا گذشت تا دلم ریشه زد تو وجودم

فقط اونجاش

که عصاشو میده به کرم شبتاب😂😂

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا هست عزیزم دم دسته پاشو قران رو باز کن و ترجمه صفحه باز شده رو بخون ببین چطور قشنگ باهات حرف میز ...

الان همین کارو میکنم😔

کاش واقعا باهام حرف بزنه

راهنماییم کنه

2731
مثل یه کوریم که عصاشو داده به کرم شبتاب🙄🙄🙄 دلت میاد این قسمت شو یادآوری نکنی😑

فقط اونجاش ک از اعماق وجووود میگه 

زندگـــــــــییییییی

😁😁😁😁😁

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒

من هنوز تو هنگم بچگیش چطوری توپ چهل تیکه بوده

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
2738
اشاره کوچیکی ب دستو دلبازیش میکنه 😂😂😂

خواهرشوهر عمم میگه من دوست دختر شهاب مظفریم اونسری اینجا گقتم یه کاربری گفت با راست و دروغش کاری ندارم فقط به خواهر شوهر عمت بگو به شهاب بگه اخه کدوم ادم احمقی عصاشو میده به کرم شب تاب بعضی از دوستان هم گفتن راجب اینکه توپ چهل تیکه بوده ازش سوال کنه یعنی ترکیده بودم😂😂😂

مثل دریاااای بی آاااااب😑😑😑 چرا آخه؟خب بگو کویر دیگه

کویر خشک باشه عجیب نیس 

ولی دریای بدون آب 

دیدی تا حالا؟!؟😩😩

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒