2737
2734
😘😘😜

😂😂😂😂

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

خواهرشوهرم😂

البته خدا نكرده اونجور بد نيستا.ولى اصلا بفكر شوهر و آرامش و آسايشش نيست.اصلا به همسرش احترام نميذاره.در صورتى كه شوهرش دقيقا همون مرديه كه همه دخترا تو خواب و روياهاشوو ميبينن.

هميشه ميگم اگه من جاش بودم تا حالا ده بار رفتن بودم سرش هوو آورده بودم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من😐خیلی ناز گوز میام.خودمم قبول دارم.

😂😂 در چه حد؟ واقعا اذیتش میکنی؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
آره من دیدم.یه نفرو همیشه تعجب کردم آخه شوهره خیییییلی باهاش خوب تامیکنه خیییییلی خوب ها 

میشه بگی خانما چیکار میکنه ؟ 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2731
خواهرشوهرم😂 البته خدا نكرده اونجور بد نيستا.ولى اصلا بفكر شوهر و آرامش و آسايشش نيست.اصلا به همسرش ...

خخخخ عجب ... 

زنداداشم😐

نه قبول نیست تو خواهرشوهری😁

خودم.اگه خودم شوهر خودم بودم تحمل نمیکردم.

چرا مگه چیکار میکنی😒

2738
😂😂 در چه حد؟ واقعا اذیتش میکنی؟

البته هنوز مزدوج نشدیم😅ولی خب آره،اون همیشه منتمو میکشه ومحبت کلامیشم خیلی بیشتر از منه.مثلا من یک اون هزار😆😆😂😂

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
بله.... پدر خودم... واقعا تعجم ازش... باور کن بارها داداش خودم گفته طلاقش بده...  داداشمو ا ...

واقعا؟😂 عجب مرد خوبی 

البته هنوز مزدوج نشدیم😅ولی خب آره،اون همیشه منتمو میکشه ومحبت کلامیشم خیلی بیشتر از منه.مثلا من یک ...

عزیزم قبل از ازدواج یکم طبیعیه... بعد ازدواج خییلی مهمه ... اصلا عذاب وجدان نداشته باش😄

2706