2733
2734
عنوان

میشه یه مرد بد اخلاقو با محبت کردن بهش مهربون کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 71 پست
ولی باز میترسم اتفاقی بی افته که بخوام سرش باهاش بحث کنم و بداخلاقی کنه و از کوره در بره 

ببر مشاوره

کلاسای مهارت کنترل و مدیریت خشم 

خوبن

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
ولی باز میترسم اتفاقی بی افته که بخوام سرش باهاش بحث کنم و بداخلاقی کنه و از کوره در بره 

اون به من میگفت خیلی لجبازی و قهر میکنی..دوست که بودیم بهم گفت من میخام زن بگیرم که آرامش داشته باشم..اگه قرار باشه اینجوری قهر کنی و لجبازی کنی صد سال زن نمیگیرم😒 منم دیگه ازونموقع هرچی میخام بگم بدون دعوا و قهر میگم...اونم در اکثر مواقع قبول میکنه حرفمو

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببر مشاوره کلاسای مهارت کنترل و مدیریت خشم  خوبن

کی حالا اینو برمیداره میبره مشاوره 😧

مگه اینکه  پوزبند ببندم بهش ببرمش 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
اون به من میگفت خیلی لجبازی و قهر میکنی..دوست که بودیم بهم گفت من میخام زن بگیرم که آرامش داشته باشم ...

یعنی وقتی ناراحت میشم قهر نکنم واسه تنبیهش؟

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
2728
من این رفتارا رو از خودش یاد گرفتم...خییییلی احترام میزاره....همدلی میکنه.. کمکم میکنه..فقط یه کم از ...

خیلی خوبه ان شاالله عشقتون به هم بیشتر شه من که هروقت کم محلی کردم بیشتر جواب گرفتم به محض اینکه بهش محبت میکنم پرتوقع میشه و متوجه نیست که محبتم از روی علاقه س فکر میکنه خیلی سر تر از منه و خداروبنده نیست دیگه 

یعنی وقتی ناراحت میشم قهر نکنم واسه تنبیهش؟

والا منکه دیگه جرات نمیکنم قهر کنم...خیلی بهش برمیخوره😐😐 نه قهر نکن یه کم سرسنگین باش فقط..

والا منکه دیگه جرات نمیکنم قهر کنم...خیلی بهش برمیخوره😐😐 نه قهر نکن یه کم سرسنگین باش فقط..

سرسنگینم که میشم میگه چرا قیافتو اینجور میکنی ضد حال میزنی به ادم

2738
خیلی خوبه ان شاالله عشقتون به هم بیشتر شه من که هروقت کم محلی کردم بیشتر جواب گرفتم به محض اینکه بهش ...

فداتشمممممم مرسی😘😘❤

میدونم چی میگی...همشون از خودراضین😀🖐

ولی شما هرجور خودت جواب گرفتی همونکارو کن

خب پس قهر نکن😐دوستانه مشکلو بگو تا حل کنید

خو دلم میخواد  ناز کنم یکم  چطوری ناز کنم؟

بنده ي شوهر بسيار عصبي زود رنج دارم ولي قلبش اندازه گنجشكه و خيلي دوسم داره نقطه ضعفشو پيدا كن و نذار ك عصباني بشه 

شوهر من هميشه ميگه تو تا منو عصباني نكني من عين بره ام (جون عمش😂) 

كلا سعي ميكنم وقتي عصبانيه باهاش بحث نكنم سا وقتي عصبانيه جوابشو نميدم حتي اگه ي حرف بد زد بهم بي توجه ام بهش وقتي اروم شد بهش ميگم من ازت انتظار همچين حرفي نداشتم 

خو دلم میخواد  ناز کنم یکم  چطوری ناز کنم؟

منم مونده رو دلم بخدا😂😂😂😂 من فقط میرم توی بغلش و بچه گونه حرف میزنم و خودمو لوس میکنم و میگم از چی ناراحتم...مثلا بش میگم آخه چیجوری دلت میاد دخترکوشولوی خوشگلتو اذیت کنی  اونم میگه چی شده مگه؟؟😒😍😍بعد براش میگم و ....بعد اونم دیگه زودی حالش عوض میشه و هرچی من بگم همون کارو انجام میده😐😐😐

بنده ي شوهر بسيار عصبي زود رنج دارم ولي قلبش اندازه گنجشكه و خيلي دوسم داره نقطه ضعفشو پيدا كن ...

به نظرم برخورد با مرد عصبی یه بلوغ فکری میخواد که خیلیا بهش نرسیدن😞

2706