2737
2739
عنوان

اولین خاستگارتون تو چه سنی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 146 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۳😑😑😑😑😑😑 چه بدبختیا کشیدم سرش یادم نمیره

چیا کشیدی؟؟؟

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

البته اینم بگم محیط زندگی و فرهنگش خیلی تاثیر داره ما منطقه خوب تهران هستیم واسه همین ازدواج زود چیپه

من هنوز عاشقتم. وقتی از همه چیز گذشتی و کنارم زیر بارون ایستادی، وقتی خودت رو جلوی تیرها انداختی تا ازم محافظت کنی کسی شدی که هرگز نتونستم فراموشش کنم. فهمیدم که مقابل عشق تنفر نیست‌….ترک کردنه.ترسیدم فکر کنی ترکت کردم و تو هم من رو ترک کنی.                                                                                       از ۶ آذر شروع کردم به لاغر شدن😘😍خیلی ذوق دارم😋تیکر رسیدن به سایز ۳۸
2728
خخخخخ منم یازده سالگی خاستگار اومد مامانم خندید به خاستگاره گفت این بچست هیچی بلد نیست اونم گفت عیب ...

😂😂😂😂😂😂😑😑😑😑😑😑عجب آشغالی بود 

جاش بود مامانت پامیشد ی دونه میزد در کو  نش میگفت توام کتک بخوری ادم میشی یاد میگیری که هرجایی نری خواستگاری و هر رفتاری نداشته باشی

منم تا 23 هیشکی نیومد اینجا همه از وقتی تو شکم مادر بودن خاطر خواه داشتن

اره از عکس سونوگرافی پسندیده شدن😅

من هنوز عاشقتم. وقتی از همه چیز گذشتی و کنارم زیر بارون ایستادی، وقتی خودت رو جلوی تیرها انداختی تا ازم محافظت کنی کسی شدی که هرگز نتونستم فراموشش کنم. فهمیدم که مقابل عشق تنفر نیست‌….ترک کردنه.ترسیدم فکر کنی ترکت کردم و تو هم من رو ترک کنی.                                                                                       از ۶ آذر شروع کردم به لاغر شدن😘😍خیلی ذوق دارم😋تیکر رسیدن به سایز ۳۸
2738
۱۰ دوسپسرم بود 

یا خداااا ۱۰سالگی دوس پسر داشت تازه خاستگارتم بود بابا تو دیگه کی هستی  

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
یکی از فامیلامون برا دخترش اومدن خواستگاری،  مادر دختره داشت میگفت بچم سنش کمه و اینا.  دخ ...

خخخخخخخخخخخ عین من

هم قد بلندم هم استخون بندی درشتی دارم.یادمه مادر پسره ک دوست مادرم بود اومده بود خونمون داشت ب مادرم ...

خخخخخخخ عین منی

2706