2733
2739
ان شاءالله بهترین ها نصیبت شه

ممنون عزیزم  خدا واست خوب بخاد انشالا

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

میخام دیگه کسی نگام نکنه😑😑😑😑😑نشده یه بار برم بیرون برام دردسر پیش نیاد.هی سعی میکنم سر ب زیر باشم دنبال دردسر نرم دردسر خودش دنبالمه😑

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
گفتم بی چون و چرا،ولی اگه خودت دوس داری بگو میشنویم،الهی بهترین ها نصیبت بشه

شوهرم ازجمعه رفته کربلا چندروز پیش توگالری گوشیش دیدم واسه یکی ازهمکارای خانومش دومیلیون پول واریزکرده،درصورتی ک اصلا اون خانومونمیبینه مگرتوشرکتشون،،کلا داستانش خیلی پیچیده ست نمیتونم بفهمم چرا،،حالا چندروزه قلبم داره تیکه میشه تاازکربلا بیاد ببینم قضیه چیه،،فکرم هزارجای بدرفته..

💖💖💖لطفـا بـراے آرامـش دل وزنـدگیہ 💕 مــادرم💕صلـوات بفرستین💖💖💖
ان شا الله که سالمی، مگ مشکلت جی بوده؟

ممنون عزیزم. من علایم سردی رحم دارم چند ماهه، دارم درمان سنتی انجام میدم اما هنوز برطرف نشده. آزمایش هورمونیم نرمال بود، پریودم هم منظمه، فقط از دو سه روز قبل از پریود لکه بینی دارم. سه چهار ماه دیگه قصد اقدام دارم. استرس داشتم، رفتم از دکترم خواستم اسکن کنه. دعا کنین مشکلی نداشته باشم برای بارداری.

پارسال یکی دو ماه ماشین نداشتیم، به معنا واقعی روانی شدم، خیلی روزای سختی بود 

ما هم پارسال چند روز مونده به عید فروختیم بدهی داشتیم الان شش ماهه داریم تو خونه میپوسیم حتی تا یه پارک رفتنم سختمونه نمیتونیم بریم نزدیکمون پارکی نیست همشون دورن، گردش و تفریح که دیگه بماند😭😭😭

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2738

گشنمههههههه 

غذای خوشمزه میخوام 

ای خداااا ، من چطوری تا صبح با این خندق بلا کنار بیام ؟؟؟

😢😢😢😢😢

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

دلم براش تنگ شده..چهار روز پیش بهم گفت من میشناسمت دو روز دیگه هزار بار زنگ میزنی که فقط صدامو بشنوی.تولد دیروزمو تبریک نگفت.منم دیگه خسته شدم از بس دنبالش بودم..میشع فردا بهم پیام بده؟😔

یه عالمه وقته دارم مینویسم که زودتر کپی کنم وبچه های سایتو معطل نکنم که بیان راهنماییم کنن.حالا که تاپیک زدم هیشکی کمکم نکرد😭😭😭خستگی نوشتنم تو تنم موند😃

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....

دلم مادرمو میخواد الان داره اشکم میریزه زیر بالشم فقط اونو میخوام بعد 21 سال هنوز دلم میگیره براش 😭😭😭😭😭😭😭

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2706