2737
2734
عنوان

کتاب بلندی های بادگیر

142 بازدید | 8 پست

چطورکتابی هست

کی خونده

خدایاکامم راشیرین کن...😍😍😍خدایاامیدموناامیدنکن،منتظراعجازتم یاارحم الراحمین...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بخون قشنگه

جزو خوبای عاشقانه ی کلاسیک هست

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

بخون قشنگه

مثل پس از باران میمونه داستانش یه نفر شروع می‌کنه تعریف کردن گذشته و پایان خوش داره

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
2738

معروفه ارزش یه بار خوندن داره ولی جذبش نشم به چند دلیل نمیدونم چون رمانه اینقدر رفتادهای شخصیت هاش غیر قابل درکه یا به خاطر تفاوت فرهنگی و زمانیه و دوم این که فضای داستان و محیطی که بود بهم حس ترس میداد

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇