2737
2734
عنوان

دلم یکم ارامش میخواد از جنس دردودل

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 59 پست
تازه میشنوم ضربالمثلو اره بقول خودمون بچرخ تا بچرخی

والا داشتن همچین دختری لیاقت میخواد که مطمئن باش پسر داییت نداشته

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😅😅😅😅

والا با این نوناشون😂😂

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
2728
فرار برا چی وقتی محرمید...اینبار تو بدتر از خودش باش...بگو دوست دارم فقط به خاطر اینکه مثل فرشته ها ...

اره بخدا باورت میشه اصلا پیش هم لخت نشدیمهمش میگه تو حسرتتم لیلا ,,,,,,,,,,,اره اسمتو نمیدونم بهت میگم بهار اره بهار جون انگار میلاد بهترین کسی بوده ک میتونستم باهاش ازدواج کنم ازت خیلی ممنونمایشالا ک خودتم خوشبخت بشی گلم برا منم دعا کن تو دلت پاکه 

اره بخدا باورت میشه اصلا پیش هم لخت نشدیمهمش میگه تو حسرتتم لیلا ,,,,,,,,,,,اره اسمتو نمیدونم بهت می ...

برو کنارش بزار لباساتو دربیاره بزار بهت دست بکشه تو فقط عاشقونه نگاش کن... چه اشکالی داره ...

هرکاری کرد تو بهش بگو خیلی میخوامت خیلی دلبری...بزار بفهمه که برا نیازهاش ارزش قائلی بزار بفهمه که توهم عشق بازی رو باهاش دوست داری...ولی عزیزم فقط نزار باهات رابطه برقرار کنه...تا عروسی اصلا نزار...بزار به یه چیزی دلش خوش باشه و انتظار هم خونه شدن رو بکشه

2738
این قضیه نوناشون چیه هرجا میبینم؟؟؟🤔😳

هیچی مرده می ره نون بخره تو صف نونوایی میگوزه همه چپ چپ نگاش میکنن اینم می بینه اوضاع خرابه میگه والا با این نوناشون😂😂

بربریاشونم شده لواش وسطشم لبه داره خخخخخ

😂😂😂

دختر جون اگه 18 سالته پس هم سنیم، به نصیحت من حتما گوش کن، ازدواج باید عقلانی باشه نه احساسی، وقتی عقلت میگه که نامزد الانت از پسرداییت خیلی سر تره پس اون پسر داییت رو فراموش کن، اگه پسر داییت ترو دوست داشت هیچموقع با یکی دیگه رابطه برقرار نمیکرد که طرف بخواد باردار شه، مطمعن باش اصلا براش مهم نبودی، احساستو بیخیال شو، برو پیشه مشاور، خیلی میتونه کمکت بکنه، به این فک کن اگه به پسرداییت میرسیدیو اونموقع اینجوری احساستو نادیده میگرفت و خیانت میکرد چی؟

من به آرزوهام قول رسیدن دادم  
دختر جون اگه 18 سالته پس هم سنیم، به نصیحت من حتما گوش کن، ازدواج باید عقلانی باشه نه احساسی، وقتی ع ...

کخیلی ممنون بابت حرفهات حرفهای دیشب دوستمون روم واقعا تاصیر داشت امروز بعنوان یک همسر باناممزدم نمیدونی چقدخوشهال بود از برخوردم خوددمم ب اشتباهم پی بردم وقتی باهاشم خیلی بهم خوش میگذره

خواهش میکنم گلم پایدار و خوشبخت باشید تو هم برام دعا کن مشکلم حل بشه

چشم حتما ی دنیاااااا ممنونم بابت راهنماییات امروز بهترین روز زندگیم بود بعد چند مدت

2706