2726
عنوان

دلم یکم ارامش میخواد از جنس دردودل

431 بازدید | 59 پست

من اسمم لیلاس ١٨سالمه در سن 15سالگی عاشق پسر داییم شدم اونم همین ظور ما خونه هامون بغل هم بود هرروز همدیگرو میدیدم هر روز خونه همدیگه بودیم پسر دایی من23سالشه تو دوران دوستیمون خیلی دعوا میکردیم زیاد باهم خوب نبودیم ولی خوپ من عاشقش بودم خوپ طبیعیهخلاصه ی روز امد گف از دستت خسته شدم دیگه نمیخوام ادامه بدم من ازدواج کردم من ازدواج کردم من ازدواج کردم این حرفش تو سرم هی تکرار میشدش داغون شدم زدمش فشش دادم نفرینش کردم با کمال پررویی شناس نامشو بهم نشون داد یخ کردم اخه چطوری این زن گرفت ک من خبردار نشطم چراکسی بهم هیچی نگف چند ماه همش گریه بیخوابی غذا نمیخوردم اخه توقع نداشتم ما کاز بچه گی باهم بزرگ شدیم چند سال بطور اشکار همدیگرو میخواستیم بعد ها فهمیدم ک دوست دختر ش بوده و حامله شده مجبور شدن ازدواج کنن منم بعد چند ماه دوست مشترک داداشم با همون پسر داییم امد خاستگاریم منم سر لج بهش بلهه گفتم العان سه ماهه ک نامزدیم احساس میکنم بهش خیانت میکنم تو افکارم چون هنوزم پسر داییمو دوس دارم نامزدم از هرلحاظ سر تره از نضر تیپوقیافه مالی ولی ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میگم میخندم ولی وقتی پسرداییمو میبینم کلا برعکس میشه

خب سعی کن کمی کمتر ببینیش...روبرو نشو...اون پست زد و بهت بی احترامی کرد انداخخت دور...عاشق چیش هستی...پست ترین کار ممکن رو کرد...ینی خیانت...ادم درستی نیس

بشین سرزندگیت...فقط به این فکر کن موقع که شما اونو میخواستی مثلا عاشق و معشوق بودین ایشون با دوس دخت ...

هکین داغونم میکنه  فک کردن بهش عذاب اوره کصافت

چرا اخه  احساس میکنم ک بازیچه شدمادم مگه با دختر عمشم اینکارو میکنه

اون خودشم قربانی هوسش شده.به این فکر کن زنش شده بودی و میفهمیدی با یکی همبستر شده،طاقت میاوردی؟

فقط و فقط خداروشکر کن که تو سرنوشتت اون پسر نبود.

خب سعی کن کمی کمتر ببینیش...روبرو نشو...اون پست زد و بهت بی احترامی کرد انداخخت دور...عاشق چیش هستی. ...

روزی چندین بار باهاش چشم تو چشمم وقتیک دست نامزدشو میگیره و میرن بیرون دلم اتیش میگیره

2706