2737
2739
بعله وقتی مردم بخاطر دوتومن ارزونتر سوار اسنپ میشن همینه دیگه من که هیچوقت اسنپ نگرفتم😕😕😞

والا با اتوبوس مترو بری میارزه تا اسنپ

تاکسی امن هم فقط تاکسی بیسیم من میگیرم عالیه هرجا باشم میاد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وااای ی بار منم سوار اسنپ شدم دیدم داره برعکس میره گفتم اقا راهو اشتباه میرید گف ببخشید بلد نیستم اگ بلدید بگید

خداروشکر بخیر گذشت

وااای صدام میلرزید میگفتم داری اشتبا میری

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰

اسی چرا داری تبلیغ بد راجع ب اسنپ میکنی،،خداروخوش نمیاد،،خیلیا زندگیشون رو نون اسنپ میچرخه

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
2728
بعله وقتی مردم بخاطر دوتومن ارزونتر سوار اسنپ میشن همینه دیگه من که هیچوقت اسنپ نگرفتم😕😕😞

کی گفته ارزونتره؟!! اون اوایلش بود الان از آژانسم گرونتره

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍

اسنب خیلی امنه جی پی اس دارن از مقصد تا مبداش مشخصه مشخصات راننده مشخصات ماشین هر جور آدمی تو هر شغلی پیدا میشه مثلا چند وقت پیش یه راننده تاکسی به خاطر طلاهای یه خانوم اونو مثله کرده بود پس تاکسیام نا امنن 😑

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
2738
نه تاکسی تلفنی زیر نظر صاحب اژانسن  اونا هیچوقت نمیان راننده فاسد بگیرن که  اسنپ ببخشیدا ...

اینم هست ولی باور کن واسه من پیش اومده که راننده تاکسی تلفنی ادم ناجوری بوده و سریعا پیاده شدم 

اسی چرا داری تبلیغ بد راجع ب اسنپ میکنی،،خداروخوش نمیاد،،خیلیا زندگیشون رو نون اسنپ میچرخه

چی میگی عزیزم داداش خودم تواسنپ کارمیکنه این چه حرفیه من همچین قصدی ندارم فقط یه خبرشنیدم وخیلی تعجب کردم ک تواسنپ همجین اتفاقی افتاده

خو همونا برن اژانس کار کنن بهتر نیست ؟؟

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕
کجا امنه سوار شدم پسره بازو هاش همه رد بخیه و چاقو بود معلومه گزینش نشده  مشخصه سو پیشینه نگر ...

سوء پیشینه هم میگیرن 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم

تو همه صنف ها انسان خوب و بد هست من خیلی اسنپ گرفتم همشونم انسان های خوبی بودن درست نیست به خاطر یه عده محدود این جوری صحبت کنیم(همسرمم تو اسنپ کار نمیکنه)

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2706