2737
2734
عنوان

حساسیت ب پنیسیلین

828 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من ب پنی سیلین حساسیت دارم گلوم عفونت کرده امروز ب دکتر گفتم حساسیت دارم آموکسی کلاو نوشته دوتا از صبح خوردم الان تونت دیدم منع مصرف در کسانی که ب پنی سیلین حساسیت دارن. کسی هست حساسیت داره ولی آموکسی کلاو خورده باشه؟؟؟میترسم بخوابم

من حساسيت دارم ولي كوآموكسيكلاو ميخورم

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

آره من

مشکلی ایجاد نمیکنه نترس

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ممنون خانومی

فدات

ان شاالله بهتر شی

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

منم حساسیت دارم کلا آمپول پنی سیلین یا قرص سفالکسین و اموکسی کلاو بخورم بدنم باد میکنه بشدت یبار نمیدونستم حساسیت دارم امپول پنی سیلین زدن بهم وااای چشمت روز بد نبینه بدنم کلا قرمز شد باد کرد جوری ک بلوزم داشت پاره میشد تو تنم😑

رفتم داروخونه گفتم یه امپول بدین ک بزنم اثر پنی سیلین بره مرده داد امپولو..و گفت چند روز پیش یه دختر ۱۹ ساله ام مث شما شده بود سریع فوت شد بدنش زیاد باد کرده بود ترکیده بود بیچاره😔من امپول دیگ ای زدم ک اثر اون پنی سیلینه رفت و خداروشکر خوب شدم

خیلی خطرناکه مواظب باش

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
منم حساسیت دارم کلا آمپول پنی سیلین یا قرص سفالکسین و اموکسی کلاو بخورم بدنم باد میکنه بشدت یبار نمی ...

منم یه بار تست کردم تا چندروز دستم کبود بود حساسیت دارم اما رو قرصا تاحالا نداشتم 

2706