2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درک میکنم سخته وقتی این ادمارو میبینی 

اما عزیزم اعتماد به نفستو تقویت کن اختلاف درامد نباید اینجوری اشفتت کنه

سعی روی موقعیت اجتماعیت کار کنی مثلا مدرک تحصیلی بالاتر گرفتن مقام های ریاست شرکت کردن تو خیریه ها و اینجور چیزا

نشنیدم چی فرمودین؟
اونم وضعش خوبه خب به من دقیق درآمدش نمیگه پلی خب وضعش صد برابر بابای منه مثلا 

خب پس داره دیگه کم نمیارین از بقیه اوناهم هرچی دارن بخاطر شوهراشونه شما هم کم نیاررر وگرنه خیلی کوچیکت میکنن 

2738
خب پس داره دیگه کم نمیارین از بقیه اوناهم هرچی دارن بخاطر شوهراشونه شما هم کم نیاررر وگرنه خیلی کوچی ...

نه خودشون هم آدم حسابین بابا زن دوستش دکتره میگم 

یا زن اون رییس بانک

درک میکنم سخته وقتی این ادمارو میبینی  اما عزیزم اعتماد به نفستو تقویت کن اختلاف درامد نباید ا ...

اصلا مغزم نمیکشه نمره هام داره خراب میشه دریام خیلی خوب پیش نمیره 

مثلا الان لیلی قلیچی لابد خیلی موفق هست دیگه !! با اون ادا و اطوار هاش !! اما همون آدم با شوهرش حتی یکی دو سال هم زندگیشون دووم نیاورد ، ما یه استاد داشتیم خیلی باسواد بود همیشه میگفت اینا موفقیت نیستن اسمشون پیروزی هست !! آخه چرا انقدر خودت رو پایین میبینی 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بیا جامون رو عوض کنیم من میرم امریکا معلم میشم شما بیا ایران هشتت گرو نهت

رو اعتماد به نفست کار کن یکم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2706