2737
2739
عنوان

دیدن کسی با هوشیاری 3 تو کما خوب بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 26132 بازدید | 78 پست

عزیزم روزای خیلی سختی رو میگذرونی انشاالله مامانتون صحبح و سالم برمیگردن پیشتون

براشون از ته دام دعا میکنم☹️😔

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پرستاره اشتباه میکنه میخاد خودش راحت باشه.اون صداتو میشنوه حتی میگن باهاش باید حرف بزنی صداتو ظبط کنی بزاری نوازشش کنی خیلی تاثیر داره.تو بیمارستان شر باش گوش نده حرف کسی داد و بیداد کن اگه نذاشتن یا اشنا پیدا کن. مظلوم باشی تحویلت نمیگیرن سرشون شلوغه و بیمار زیاد

اره بخدا امروز پاشو بوسیدم لباشو جمع کرد اصلا من میرم میفهمم که نفس میکشه .مامانم خ منو دوست داره او ...

عزیز دلم ایمان داشته باش که خوب میشه

پدر منم حدودا یک ماه تو کما بود و من اوایلش نمیدونستم،وقتی فهمیدم باهاش میرفتم حرف میژدم و به حرفام واکنش نشون میداد!اون بالایی بخواد میشه💜

تو اون یک ماه صدای هر مردی رو میشنیدم صدای بابام تو گوشم میپیچید و هر لحظه حس می‌کردند پیشمه!الان خداروشکر سایش بالای سرمونه😍

الهی که مامانت هر چه زودتر به زندگی برگرده🌺

نا امید نباش که بزرگ‌ترین گناه ناامیدی است

2731
عزیز دلم ایمان داشته باش که خوب میشه پدر منم حدودا یک ماه تو کما بود و من اوایلش نمیدونستم،وقت ...

خدا حفظشون کنه برای مادرم دعا کن از اون دعاها که برا بابات کردی خوب شد😥😥😥😥😥😥

...یک عدد آدم...
عزیز جانم یسوال دیگه پس چرا پرستارا نمیزارن برم یساعت عجز التماس میکنم میگن مامانت رو 3 هیچی نمیفهمه ...

خودشون نمیفهمن بعضی از این پرستارا

کاملا متوجه هست،مطمین باش برمیگرده

فقط باید صبور باشی خودتو داغون نکنی امید داشته باشه خدا بزرگه چون کاره یکی دو روز نیست باید مراقبت کنی و دعا کنی و بهش برسی تا سطح هوشیاریش بیاد بالاتر .سخته تحمل چنین چیزی ولی یکاری نکنی خودتم داغون بشی صبور باش امیدت به خدا باشه ایشالا درست میشه

2740
اره داماده خالم هوشیاریش رو سه بود الانم حالش خیلی خوبه البته ده سال گذشته.... اون تصادف کرده بود یک ...

سلام میشه بیشتر توضیح بدید برادرم تصادف کرده هوشیاریش ۸هست الان یک ماه شده که به هوش نیامده .مطمئنم که خدا معجزه شو نشون میده و به هوش میاد.فامیلتون بعد از چند روز به هوش اومد الان از لحاظ جسمی و حرف زدن و...سالم هستن؟

هر بژی کورد،،،صدا فقط کاکه ناصر رزازی   
با درجه هوشیاری ۴دیدم،،،،۶ماه تو کما موند بعد از کما دراومدٓ،،، ولی خیلی جوون بود ۱۸سالش بود زندگیش ...

میشه توضیح بدید چی شد بعد از بهوش اومدن؟یکی از عزیزانم یک ماه تو کما هست

هر بژی کورد،،،صدا فقط کاکه ناصر رزازی   
سلام عزیزم ممنونم بهوش اومدم ولی حافظه کوتاه مدت نداره و مثل قبل نیست 

الهی شکر خدا سایش رو بالا سرت نگه داره

برا دختر داییم که ۲۶ سالشه و تو کماس دعا کن هوشیاریش بره بالا الان رو سه هست😔

سلام عزیزم ممنونم بهوش اومدم ولی حافظه کوتاه مدت نداره و مثل قبل نیست 

سلام خوبی عزیزم مادرمنم کماست با هشیاری ۳ تروخدا واسش دعاکن ازون دعاها ک برا مادرت کردی

مامان کاش میشد صدات کنم صدام برسه بهت یبار دیگه بگی جاااانم؟؟💔 مطمعنم هرجا هستی جات از اینجا بهتره پس مامان منو فراموش نکن برام دعاکن مثل تو صبور باشم فرشته ی من😭🖤
2706