2733
2734
عنوان

شوهرم اصلا به فکرم نیست چکار کنم

2061 بازدید | 22 پست

بچه من الان ۷ ماهمه 

شوهرم اصلا به فکرم نیس زورش میاد خرج کنه زورش میاد یه کاریو برام انجام بده انگارهمش زوریه اخرم میگه دوستت دارم عاشقتم الهی قربونت بشم 

اصلا مراعاتمو نمیکنه کمکم نمیکنه 

چند بار به خاطر خانوادش باهاش بحثم شد همش طرف اونارو گرفت 

چند بار با حال زدم مجبورم کرد خانوادش دعوت کنم اخرم گفت من سنگ دلم 

امشب خونه داداشش بودیم داداشه گفت ببخشید که شام ساده داشتیم اینم گفت ما اگه خونه بودیم همینمم نداشتیم بااینکه من همیشه دارم غذا میزارم جلوش اصلا حرفاشو نمیفهمه 

جدیدا حالم بد میشه ازش انگار واقعا دلمو زده دیگه تحمل رفتاراشو و بی تفاوتیا و بچه ننه بودنشو ندارم واقعا رفتارش حالمو بد میکنه اما تهش دوسش دارم 

یا وابستگیه 

خسته شدم چکارکنم

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

واقعا این هفت ماه حاملگیم انگارنه انگارکه حاملم که مثلا بگه عزیزم نکن بیامن کاراتو بکنم به خدا اطرافیانو میبینم حرص مبخورم حسودیم میشه

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم میگیره میخوام ببرم بیرون زورش میاد یه دور الکی میده برمیگرده خونه مبگم فلان چیز بخر اصلا انگار نه انگار 

2731

شما ها نظر بدین شاید من توقع زیادی دارم ازش

اینقد بدم میاد از این شوهرا

خدایا ی نی نی لطفاااااااااا .....میشه برا واقعی شدن تیکربارداریم ی صلوات بفرستید ممنون ...تیکر بارداریم داره تموم میشه من هنوز مامان نشدم خداااااااااااااااا

عزیزم از تاثیرات بارداری هم میشه.  دوم تو هم خیلی سخت نگیر هرکاری هم کنیم ما خانوما بازم دختر مردم هستیم اول ن زن یه مرد به غریبه معلومه پشت خانواده اشون در میان‌ تو براش خوب باش احترام خانواده اشو نگه دار و سکوت کن

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
اینقد بدم میاد از این شوهرا

الان هرکیو نگاه میکنم الویتش زنشه هرشب بیرونن توخونشون پر میوه و خسته شدم از این زندگی 

شب تا صبح سرکاره اخرم انگار نه انگار

2738
دلم میگیره میخوام ببرم بیرون زورش میاد یه دور الکی میده برمیگرده خونه مبگم فلان چیز بخر اصلا انگار ن ...

خسته هم هستن گلم‌ این توقعات رو با زبون خوش مستقیم ازش بخواه. 

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
الان هرکیو نگاه میکنم الویتش زنشه هرشب بیرونن توخونشون پر میوه و خسته شدم از این زندگی  شب تا ...

باهاش قهر کن چند روز

خدایا ی نی نی لطفاااااااااا .....میشه برا واقعی شدن تیکربارداریم ی صلوات بفرستید ممنون ...تیکر بارداریم داره تموم میشه من هنوز مامان نشدم خداااااااااااااااا
الان هرکیو نگاه میکنم الویتش زنشه هرشب بیرونن توخونشون پر میوه و خسته شدم از این زندگی  شب تا ...

میگی میوه بخر میخره یا ن؟؟؟؟؟

عزیزم از تاثیرات بارداری هم میشه.  دوم تو هم خیلی سخت نگیر هرکاری هم کنیم ما خانوما بازم دختر م ...

اخه توم باشی حرصت میگیره 

مامانش یه سوپ درست نکرد برام بیاره 

موقع دعوتی خوب بدو بدو از پله ها بالا میومد اما حالا پاهاش درد میکنه نمیتونه بیاد ازم سر بزنه 

مقصر شوهر خودمه

اخه توم باشی حرصت میگیره  مامانش یه سوپ درست نکرد برام بیاره  موقع دعوتی خوب بدو بدو از ...

من زایمان کردم مادرشوهرم دو روز اومد زیر سرم یه استکان چایی هم نداد سزارینی هم بودم خودم بلندشدم براش از من بدتری؟ کارای بد مادرشوهرو به شوهر ربط نده

میگی میوه بخر میخره یا ن؟؟؟؟؟

تو حالش باشه میخره  نباشه میگی یادم رفت راستو دروغش نمیدونم 

به خدا میگم بهش نگم گناه داره 

میرم خونه خواهرم ده نوع میوه انواع خراکی میاره 

پریشب اومد خونم چهاردونه بادم خاکی داشتم گذاشتم جلو بچش تند رفتم شربت درست کردم خب نباید یه میوه تو خونه باشه 

یا یه شب نباید مث ادم ببره بیرون 

همش یا خستس یا ماشین بنزین نداره به خدا تحملم تموم شده

2706