2733
2734
عنوان

کدوم شاخه آرایشگری پول بیشتری داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 32730 بازدید | 78 پست
خخخخخ،آره برو رنگ چند جا حظوری برو صحبت کن،ببین کدوم بهتره برای آموزش برو همونجا برای کار هم هر سا ...

من درخواست میدم میشه قبول کنی بعدا سوالی پیش اومد برام ازت بپرسم؟؟🙃🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی دیدم تو تاپیکات برا لیزر جوانسازی زدی اگر سنت زیر ۳۵ ترکیب آراف و مزو برات خوبه 😉😉

الان شدید درگیر عمل بینی

بعدم هفته دیگه میخام برم بوتاکس

سنم ۳۱

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2731
الان شدید درگیر عمل بینی بعدم هفته دیگه میخام برم بوتاکس سنم ۳۱

من خیلی خوره اینچیزام خودم کاری نکردم ولی تا ته همه رو درآوردم😂😂 یه چیز جدیدم اومده به اسم پروفایلو خیلی خفنه البته مشهد نیومده هنوز از منطقه گونه به پایین تزریق میشه ولی میگن هم برای آب رسانی خوبه هم انگار یه آبی زیر پوست رفته شفاف وپر صافتر میکنه هیالورونیک اسید رقیق شدس فک کنم

من خیلی خوره اینچیزام خودم کاری نکردم ولی تا ته همه رو درآوردم😂😂 یه چیز جدیدم اومده به اسم پروفایل ...

نه من هر چیزی رو نمیرم،میترسم خاهر،میترسم کج و کوله بشم،زشت تر از اینی که هستم بشم

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
ایشالا یه دکتر خوب بری یه بینی خفن برات دریاره😍😍

انشاالله،خدا از دهنت بشنوه

تو که ته همه چیز در آوردی،ببینم پلکسر چشم کجا سراغ داری،کار بیست

2738
انشاالله،خدا از دهنت بشنوه تو که ته همه چیز در آوردی،ببینم پلکسر چشم کجا سراغ داری،کار بیست

پلکسرم لعنتی هنوز مشهد نرسیده 😂😂 یعنی یه چیز خوب که خیالت راحت باشه من نشنیدم هنوز فقط یادمه خواهر دوستم تو یه کلینیک کار میکرد داشتن که فک نکنم جالب باشه چون از این کلینیکای گم وگور بود

نه من هر چیزی رو نمیرم،میترسم خاهر،میترسم کج و کوله بشم،زشت تر از اینی که هستم بشم

آدم روحش قشنگ باشه واسه قیافه آدم سخت بگیره فقط خودش اذیت میشه به من که کلی کمک کردی دعا میکنم حسابی بینیت عالی شه چشم همه دریاد😂😂😂

پلکسرم لعنتی هنوز مشهد نرسیده 😂😂 یعنی یه چیز خوب که خیالت راحت باشه من نشنیدم هنوز فقط یادمه خواهر ...

الان که تو دیوار یک عالمه

تازه میان تو خونه هم برات میزنم🙄🙄🤔🤔🤔

آدم روحش قشنگ باشه واسه قیافه آدم سخت بگیره فقط خودش اذیت میشه به من که کلی کمک کردی دعا میکنم حسابی ...

ای جوون،مرسی عزیزم

بری موفق بشی،انشاالله بشم مشتریت

الان که تو دیوار یک عالمه تازه میان تو خونه هم برات میزنم🙄🙄🤔🤔🤔

نه بابا بیخیال یه جا اشتباه بزنن پدر پوستت دراومده باید دکتر بزنه خیلی کار ظریفی حتی برا بینی میگن ریسک انجامش چون ممکنه یه وقت یه جا یه رگی چیزی بخوره دیگه خر بیار باقالی بارکن

2706