2733
2734
عنوان

باشوهری ک هیچ کاری ب امورات نداره چیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 26 پست

پس من چرا دلم نمیاد شوهرم تو خونه کار کنه

میگم تایم کاریش طولانیه و کارش سنگینه و به اندازه کافی خسته میشه، اصلا روم نمیشه که تو خونه ازش کمک بخوام یا بذارم کار کنه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون پسرایی ک تو خونه واسه مامانشون کار میکردن بعدا هم توکارا به زنشون کمک میکنن 

افرین.  مادرشوهرم میگه سر دو تا پسر اولم اشتباه کردم بهشون کار ندادم.  الان خونه خودشون تنبلن.  از پسر کوچیکش الان کلی کار میکشه که بعدا ازدواج کرد،  کاری باشه😂

اون پسرایی ک تو خونه واسه مامانشون کار میکردن بعدا هم توکارا به زنشون کمک میکنن 

ن همشون داداش خودم واس یه چایی دستور میداد برم بیارم رفت خونه خودش خونشو جارو میزد ظرفارم میشست😐😐😐

2731
2738

نه اگر کمک بخوام انجام میده هرکار بگم میکنه مهمونم داریم هم قبلش هم بعدش کمک میکنه امااااا تو خونه اینجوریه ک گفتم دلم میخاد خودش اینکارا رو بکنه تو اخلاقش باشه یکم تکون بده ن اینکه با اشوه و ادا بخام 

تو رعوفی

همیشه این دل‌رحمی کار دستم داد🙄 به خدا جدی میگم..

اما درمورد کار خونه اصلا پشیمون نیستم که نمیذارم شوهرم کار کنه.. گناه داره بابا دلم واسش میسوزه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙