2733
2734

سلام بچه ها من ۲۵ سالمه ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم.

به هر دری زدم دارو شیمیایی.دارو گیاهی .ورزش هر کار کردم نتونستم کم کنم وقتی هم رژیم میگیرم یه چیز شیرین میبینم نمیتونم جلو خودمو بگیرم

دلم نمیخواد تو ایینه خودمو نگاه کنم میخوام از فردا شروع کنم به رژیم یه رژیم درست و درمون با یه اراده فولادی تو رو خدا یه راه کاری بدید دیگه بعد از چند روز دوباره ول نکنم به خدا افسردگی شدید گرفتم دوست ندارم جایی برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه 10کیلو بده به من

منم از لاغری همیشه غصه دارم

واقعا همیشه برام سواله مردم چه جوری چاق میشن؟؟؟؟؟

کار تایپ،پاورپوینت،تحقیق،پروژه های اکسل رو با مناسب ترین قیمت انجام میدم.
2740
من بر عكس تو دارم ميشكنم ٤٧ كيلوام😐

دقیقا😐😐😐 قدت چنده

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

چرا رژیم بگیری رژیم خیلی سخته زود خسته میشی و اگر اصولی هم نباشه کلی ویتامین وکلسیم و.. ازدست میدی چرا ورزش نمیکنی دخترخوب پیاده روی فقط هرجامیخوای بری فقط پیاده برو روزی حداقل یکساعت

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
چرا رژیم بگیری رژیم خیلی سخته زود خسته میشی و اگر اصولی هم نباشه کلی ویتامین وکلسیم و.. ازدست میدی چ ...

اخه با ورزش تنها لاغر نمیشی بعدم تنهایی پیاده روی خیلی زجر اوره

2706