2737
2739

سلام بچهاخوبید؟میگم‌مامانم ام ار ای تزریقی داره میشه بچمم ببرم دنبالش یانه نمیزارن؟؟؟

زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔😔افسوس.... ☹️☹️

خودشون نمیذارن داخل ببری

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا شما و دخترتون که داخل اون اتاق نمیرین

تزریقی یعنی همون که اول ام آر آی میگیرن بعد تزریق میکنن و دوباره ام آر آی میگیرن دیگه منظورتون؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

عزیزم ببین قبل اینکه مادرتون وارد اتاق شن یه سالن جداس که پرستارا همش میگن همه جز بیمارا بیرون وایستن و اینا و هم اینکه خیلی سرده بخاطر دستگاه بنظرم نبری بهتره 

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...
اصلا شما و دخترتون که داخل اون اتاق نمیرین تزریقی یعنی همون که اول ام آر آی میگیرن بعد تزریق میکنن ...

نمیدونم براپشت چشمش میخادبره گفتن تزریقی

2738
عزیزم ببین قبل اینکه مادرتون وارد اتاق شن یه سالن جداس که پرستارا همش میگن همه جز بیمارا بیرون وایست ...

بچم‌کسی نیس نگهش داره براهمین پرسیدم عزیزم ممنون گلم

نمیدونم براپشت چشمش میخادبره گفتن تزریقی

من ام آر آی تزریقی برا چشمم انجام دادم مادرتون تنها میره تو اتاق حتی پرستاری هم اونجا نیست

دوتا بیس دیقه س تقریبا وسطش یه آمپول براش میزنن منتهی ممکنه چون زمانش طولانیه بچه ت اذیت بشه که شما وقتی مادرت تو دستگاهه بچه ت رو میتونی بیاری تو خیابون گشتی بزنین و دوباره برگردین

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچتو ببر خودتم نمیزترن همراه مامانت بری داخل که هنون بیرون منتظرش میشینی بسته به نوع ام ار ای و همکاری بیمار  زمان فرق داره

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
من ام آر آی تزریقی برا چشمم انجام دادم مادرتون تنها میره تو اتاق حتی پرستاری هم اونجا نیست دوتا بیس ...

ممنون عزیزم میشه دعاکنیدمامانم چیزیش نباشه خداعزیزت نگه داره برات😘

فقط به مامانت بگو همش صداهای عحیب میشنوه نگران نباشه و نترسه صدای همون دستگاهه البته هدفون میرنن و بعضی جاها آهنگم میزارن تو هدفون ولی بازم اون صداهارو میشنوی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
بچتو ببر خودتم نمیزترن همراه مامانت بری داخل که هنون بیرون منتظرش میشینی بسته به نوع ام ار ای و همکا ...

ممنون گلم‌پس دخترم ۵سالش میتونم ببرم ترسیدم یه موقع ببرم نزارن برم‌توبابچه.

فقط به مامانت بگو همش صداهای عحیب میشنوه نگران نباشه و نترسه صدای همون دستگاهه

ممنون عزیزم توروخدادعاکن چیزی نباشه ممنون عزیزم خدا حاجتتت بده

2706