2737
2739

داره شیمی درمانی میشه بعدم پرتو درمانی! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مادرم مبتلا هستش عزیزم

ایشون اوایل درد شدیدی توی سینه ش احساس میکرد اما خیلی توجه نکرد؛تا اینکه ی روز دست میزنه می بینه یه چیزی مثل تیله ولی ی کم بزرگتر رو قشنگ توی سینه ش لمس میکنه؛بردیمش دکتر گفت بایستی تیکه برادری بشه و آزمایش و ... در نهایت تشخیص سرطان و عمل جراحی داده شد؛الانم هر ۶ ماه ی بار باید بره پیش دکترش و دارو مصرف کنه ولی متاسفانه اصلا نمیره و پشت گوش میندازه؛دوباره عود کرده

جهان به اعتبار  "خنده تو" زیباست💕
کسی بوده که درمان شده باشه  بیماریش تو چ مرحله ای بوده؟

آره عزیزدلم درمان میشه به شرطی مرتب مراقب باشه و تحت نظر باشه

بستگی به خوش خیم و بد خیم بودنش داره؛اما در کل با مراقبت و مصرف دارو به صورت مرتب حالش خوب خوب میشه

2738
وای چرا خوب ببرینش  از عود کردن خیلی میترسم

باور کن اون چن بارم ک بعد از عمل بردیمش پیش دکترش گولش زدیم بردیمش😐میگه هیچیم نیست و دکترا الکی بزرگش میکنن و ...

[QUOTE=108515021]آره عزیزدلم درمان میشه به شرطی مرتب مراقب باشه و تحت نظر باشه بستگی به خوش خیم یعنی ...

نه عزیزم هم خوش خیم و هم بدخیم عمل میشن اما نوع عملشون فرق میکنه معمولا بد خیم سینه رو کامل در میارن اما خوش خیم سینه رو فقط داخلشو تخلیه میکنن

اصلا نگران نباش مدام بهش برس ان شاءالله ب زودی خوب میشه

من خیلیا اطرافم هستن ک به راحتی درمان شدن

2706