2733
2734

خب اول باید قالب بخری.بعد بچه رو بخوابونی بعد کیک درست کنی

خدواندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است.چه رنجی می کشد ان کس که انسان است و از احساس سرشار است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه قابلمه رویی داری میتونی توی اون بپزی برای شروع توشو چرب کن بعد آرد بپاش بعد که کیک پخت دورشو آزاد کن بزار خنک شه بعد برش گردون راحت درمیاد.

یا روی گاز تو قابلمه بپز اینم خیلی خوب میشه

2738

اگه سراشپز پاپیون داری کیک قابلمه ای رو سرچ کن یا کیک زبرا یا کیک ساده همشون خوب درمیان.

موادتو بزار بیرون به دمای محیط برسه تخم مرغتو خوب بزن و آرد مخصوص استفاده کن شک نکن بهترین میشه😋

تو تاپیک من هست بیا بردار،،قالب نداشته باشی ،،قابلمه چدن یا تفلون داری؟

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
میشه بگی چجوریه؟

سه قاشق آرد

سه قاشق شکر

سه قاشق آب 

سه قاشق روغن مایع (ترجیحا کنجد یا کره) 

یک قاشق چای خوری بکینگ پودر

یک عدد تخم مرغ 

یه کوچولو وانیل یا طعم دهنده دیگه

تخم مرغ رو اگه جدا با چنگال تند تند بهم بزنی بهتره

همه رو با هم قاطی کن توی همون ظرفی که میخای بذاری توی ماکروویو (مثلا یه ماگ) که زود تر انجام بشه

3 دیقه درجه کم یا متوسط ماکروویو و 2 دیقه درجه زیاد

تامام

یه ظرفی باشه که جای پف کردن کیک هم داشته باشه ها

این کیک فکنم واسه دو نفر خوبه

(از شیرین کننده های دیگه ایی هم مثل عسل یا شیره میتونی استفاده کنی، یا توش کشمش بریزی

یا پودر کاکائو یا قهوه) 

اگه قابلمه رویی داری میتونی توی اون بپزی برای شروع توشو چرب کن بعد آرد بپاش بعد که کیک پخت دورشو آزا ...

دارم عزیزم

حتما این چند روز امتحان میکنم

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔
2706