2737
2734
عنوان

یه سوال از متاهلا دارم خواهش میکنم نترکونیدش

| مشاهده متن کامل بحث + 1623 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دغدغه ما دغدغه ملت، واقعا گریه کردی چندسالته

اوه من فک کردم استارتر پسره   ، خب عزیزم گریه نداره که باهاش حرف بزن بگو بعد رابطه احتیاج دارم بغلم کنی یاببوسی پشتت نکن بهم لطفا

2738

وااايييي من خفع ميشم تااين بخوابه بعدش شوتش ميكنم اونور پشتمو ميكنم بهش ميخابم همينجوريشم سختمه خوابيدن شوهرمم ك ول كن نيس بدبخ نمتونه بخوابه بي بغل😂😂😂

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
اوه من فک کردم استارتر پسره   ، خب عزیزم گریه نداره که باهاش حرف بزن بگو بعد رابطه احتیاج دار ...

چرا فک کردی پسرم عزیزم؟

منظورمو متوجه نشدید میگم همسرم اگ بیس شبم رابطه نداشته باشیم اصن قبل خواب کاری نداره و پشتشو میکنه میخوابه و فقط موقع رابطس ک میاد سمتم بغل وبوس و اینا من دوس دارم هرشب قبل خواب ی کم بغلم کنه

آخه بیست روزخیلی زیاده واسه رابطه نداشتن بعضی وقتا خودت پیش قدم شو مگه چه اشکال داره به نیازای خودتم اهمیت بده مثل مردا باش هر وقت بخوان میان سمت ادم زنا هم باید همینطور باشن چه زن چه مرد باید خواستههای همو درک کنن 

بعدشم میگی بهش گفتی نبایدبا گله وشکایت بگی مثلا یهجوری بگو اونم ذوق کنهبگو وقتی بغلم میکنی احساس ارامش دارم یاتو بغلت خیلی اروممو اینجوری اونم خواستتو انجام میده

منم اینجوری دوسدارم ن اینکه از اولش مث خرس پشتشو میکنه و پشت بندش خرروپف

بغلمونم نهایتا پنج دقیقستااا. فک نکن خبریه... رابطمون معمولا بعد ازظهره چون شبا خسته میشه... خیلی پاپیچش نشدوو

2706