2733
2734
عنوان

یه سوال از متاهلا دارم خواهش میکنم نترکونیدش

| مشاهده متن کامل بحث + 1623 بازدید | 79 پست

نه شوهر من قبلا که خوب بودیم همیشه بغلم میکرد و بوسم میکرد اما چ فایده دو دیقه بعد خودشو بی منت میکرد شاید شوهرت سیسش اینجوریه اگر همینه و تعادل داره تو رفتارش بهتم بی احترامی نمیکنه میتونی بهش بگی گلایتو با زبون خوش و نرم اگه نه هم بیخیال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بغل دوس ندارم راحت نمیتونم بخابم..

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

نه کلا مدلش بغلش نباشم نمیتونه بخوابه 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2740
ماقبلش بغل. بعدش پشت به پشت هم میخابیم😂😂😂 وگرنه خابمون نمیبره. چیه بغل به بغل آدم خفه میشه

لایکت کردم. 

پستم برات گذاشتم ذووووووووووووق کن😃

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
خوشبحالت چقد دوس داشتم اینطوری باشه انگار خار دارم من دوربایدباشه ازم

خب شاید از اون ادماس که دوست داره موقع خواب دورش خلوت باشه ،ادما فرق میکنن دیگ 

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
ماقبلش بغل. بعدش پشت به پشت هم میخابیم😂😂😂 وگرنه خابمون نمیبره. چیه بغل به بغل آدم خفه میشه

واااای😂😂😂😂منم اصن نفسم میگیره

کاش میشد؛همچواواز خوش ی دوره گرد زندگی را بار دیگر دوره کرد
من هرشب قبل خواب همسرمو میبوسم بعد جفتمون باسنامونو به سمت هم میدیم میخوابیم .....تو بغل هم خواب نمی ...

ما هم😂😂😂 ما پتومونم جداستتت... آدم خفه میشه بابا... یه شبو میختیم مال خودمون باشیم راحت بخابیم دیگه 😁😁

2706