2733
2734
عنوان

دردودل

210 بازدید | 16 پست

دوستان کمکم کنید

من خیلی اعتماد ب نفسم کم شده چی کار کنم همش فک میکنم خوشگل نیستم انقد پیش شوهرم اینجوری گفتم اونم تایید میکنه

اصن افسرده شدم دو ماهه ازدواج کردم ولی هیچی واسم قشنگ نیس تو دنیا

خب اشتباه میکنی برو ب صورتت و موهات تنوع بده چند دست لباس ست تو خونه ای لباس زیر قشنگ لاکای قشنگ و لوازم ارایش خوب بخر و بخودت برس  

قانون کائنات بوم رنگه هرجور فک کنی اونجوری میشی ببینم خودت  از چشه شوهره میندازی با این فکرات

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس ینی من که شوهر گیرم نمیاد زشتم هییییییی

نه عزیزم من منظورم این نبود که هرکی شوهر

گیرش نیاد زشته اون داره الکی خودشو پیش 

شوهرش زشت جلوه میده .فعلا منم شوهر گیرم

نیومده😂مگه تو چند سالته؟

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
2738
نه عزیزم من منظورم این نبود که هرکی شوهر گیرش نیاد زشته اون داره الکی خودشو پیش  شوهرش زشت جل ...

همون بهترم ازدواج نکردین

من برگردم عقب هیچ وقت ازدواج نمیکنم بااینکه 4سال همدیگرو میخواستیم

همون بهترم ازدواج نکردین من برگردم عقب هیچ وقت ازدواج نمیکنم بااینکه 4سال همدیگرو میخواستیم

وا چرا؟

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
وا چرا؟

اصن ی تصور دیگ اینمی داشتم ازش دیدم اون چهار سال همه حرفاش دروغ بود ادعا بود انقد سختی کشیدم تواون چهارسال نای زندگی کردن ندارم امروز همسرم داشت میرفتم کربلا گفت حلالم کن تو دلم گفتم هیچوقت حلالت نمیکنم

وقتی مجردی پادشاهی میکنی دختر ی خونه بودن خیلی بهتره تااینکه زن  ی خونه باشی

هرشکلی باشی دوست دارن هرچی بگی فراهمه منتیم نیس 

ب نظرم بهترین دوست ادم مامان باباشن و خواهر برادرایی ک ممکن همش باهم جنگ کنن دوستای واقعی اینان

2706