2733
2739
عنوان

تصمیمم برا جدایی قطعیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2739 بازدید | 149 پست
ازشون عکس بگیر عکسای زنه رو ببر به شوهرش نشون بده مدرک جمع کن بده دادگاه که حداقل مهریتو بگیری دست خ ...

عکسارو چاپ کنه بزنه به دیوار هایه محله ای که زنه توش زندگی میکنه البته اینجور زنا پول اور خونشونن و شوهرشون چیزی نمیگه ابرو هم ندارن 

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ازشون عکس بگیر عکسای زنه رو ببر به شوهرش نشون بده مدرک جمع کن بده دادگاه که حداقل مهریتو بگیری دست خ ...

اره دقیقا همین کار رو میکنم.فقط از پیاماش عکس میگیرم اصلا هم به روش نمیارم اینقدر تعقیبش میکنم که سوتی بده و مدرک محکم بده دستم

همش ۲۴ سالمه اشتباهی اسممو گذاشتم پیرزن قابل تغییرم نیست   
2738
دوستم هیچ وقت نرو دنبال کارهای طلاق بگو خودت برو طلاقم بده با افتخار بر میگردم بهشت بابام 

موافقم با ایشون

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
سلام اگه میشه درستش کرد وگرنه زندگی باهاش فایده نداره

نمیشه خواهر یکسال تمام دست و پا زدم نشد که نشد.البته ۵ساله ازدواج کردم از روز اول با زکه دوست بودا من یکسال پیش فهمیدم

همش ۲۴ سالمه اشتباهی اسممو گذاشتم پیرزن قابل تغییرم نیست   

با یه وکیل خوب مشورت کن اون قطعا راه هایه قانونی زیادی بلده کمکت کنه و بگه بعصی کارارو نکنی

خیلی از زندگی بعد طلاق میترسم ولی هرچی بد باشه از وضعیت الانم بدتر نیست

خیلی هم خوبه... فقط به خودت و دیدگاه خانواده ات بستگی داره... تو که تکلیفت با زندگی روشنه الکی غصه نخور. این زمونه هم آنقدر جدایی زیاد شده که دیگه جای تعجب نداره تو اجتماع. 

خدایا شکرت...
2706