2733
2739
عنوان

افسرده شدم

344 بازدید | 37 پست

ی دختر دارم ک تو این یک سال و نیم روانیم کرد از بس ک همیشه مریض بود اگه مريضم نبود بازم فرقی نداشت همش گریهههه بارها وقتی چن روز نمیخوابیدم مث دیونه ها گریهه میکردم و جیغ میزدم بماند ک چ خون ها ب دلم کرد و الآن کمی بهتر شده اما افسرده شدمه خستم چاق شدمه نمیتونم باشگاه برم یک ثانیه ولم نمیکنه مدام نق میزنه شوهرم کارش شهر دیگس دلم ميخواد ی کاری انجام بدم تو خونه هیچی بلد نیستم اما همیشه خودمو شاد جلوه میدم برا دخترم چون امید دارم ی روز خوب میشهه و نیاز ب ی مادر شاد و قوی داره اما خودم چ کنم تو خونه چ کاری میتونم انجام بدم مچکرر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از دلایلی که نمیخوام بچه دار بشم

یه تایمایی دخترتو بذار خونه مامان یا خواهرت واسه خودت وقت بذار با دوستات برو پارکی رستورانی کافه ای

یه وقتایی با دخترت برو

تو خونه همش آهنگ شاد بذار

پادکست هایی که به دردت میخوره گوش کن

فرزندِ ماه، گریه نکن، آن‌گاه که ماه طلوع کند، زمانِ تو فرا می‌رسد...

عزیزم منم ی پسر کوچولو دارم و واقعا درکت میکنم چی میگی. خیلی خسته کننده ست و واقعا منم کم آوردم. آرزومه بتونم راحت از شیر بگیرمش. تو خونه خیاطی کن اگه دوس داری، برای دخترت تل و پیراهن و اینا بدوز. خیلی خوبه

پسر قشنگم باراد، مامی لاوز یو...... ❤
2738
2706