2733
2734
بهتر ک ترکید ،چی بود بجز سیاه نمایی  مگه خانما گوشت خام بی زبونن ک میگن تو خیابون دستمون زدن ن ...

آره واقعا خیلیا از ترس ابرو سکوت میکنن که این خودش زمینه ساز سواستفاده میشه ودیگه نمیترسن که آبروی خودشون بره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راجب ناامن بودن جامعه واسه خانوما هیچ چیزبدی نداشت وسیلسی هم نبود

هه دلت خوشِ‌ها

جامعه واسه کی امنِ که بخواد واسه خانوما امن باشه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
منم یه بار وسط بازار یه پسره از پشت دست زد سریع برگشتم از پشت یقشو گرفتم آی زدم آی زدم لگد مشت خلاص ...

ایجونممم دمت گرم افرین شیرزنی هستی واسه خودت خوبش کردی کثافتو😍😍

یبار سوار یه ماشین بودم ،پسره میخاست دست درازی کنه اونقدر موهاشو کشیدم و چنگش زدم و کتکش زدم و اخرم کلی لگد نثار صورتش کردم ک خودش از ماشین پرتم کرد بیرون ،اصلا باورش نمیشد من ک نصف خودش بودم چطوری اینقد کتکش زدم ،البته کتکم خوردم 😂😂😂

یبار دیگه هم سوار یماشین شدم یپسره بغل دستم بود یحرف بی ربط زد اصلا نفهمیدم چطوری بدون اراده با پشت دست زدم تو دهنش ک بیچاره تا اخر مسیر لال شد فقط به روبرو خیره شده بود ...با اینکه اصلا اهل زد و خورد نیستم ولی بدم میاد از بعضی دخترا ک تا یمتلک میشنون سرخ و سفید میشن فکر میکنن عروسک پشت ویترینن باید محجوب باشن و چیزی نگن تا یکی دگ بیاد ازشون دفاع کنه

یبار سوار یه ماشین بودم ،پسره میخاست دست درازی کنه اونقدر موهاشو کشیدم و چنگش زدم و کتکش زدم و اخرم ...

افررریین بابادیتت دردنکنه حالشونوخوب گرفتی چندتادخترمثه توباشن همچین هرزه هایی جرعت تجاوزبه زنی رونمیکنن

2738