2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا خیرش بده هرکی ترکوندش ! به خاطر پستی که داده بودم دویست نفر از من نقل گرفته بودن اعصابم خراب بود ...

وقتی دویست نفر انتقاد میکنن یعنی پستت ایراد داره.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
نه عزیزم 

جونننمممم   هم جا هستی تو تمام  تایپیکاااا    کی به کارات میرسی پس خوشگل خانوم ...خودمم  دسته کمی ازت ندارمااا 🥰🥰🥰

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
2740
وسطاش میرم یه عالمه کار انجام میدم

😎🤣🤣🤣🤣

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بهتر ک ترکید ،چی بود بجز سیاه نمایی 

مگه خانما گوشت خام بی زبونن ک میگن تو خیابون دستمون زدن ناامنه 

بابا دستت زد بزن تو دهنش دگ جرات نمیکنه به کسی دست بزنه ،یزره جسارت مشکلتوند حل میکنه همش عادت کردیم بترسیم و یکی دگ ازمون دفاع کنه

نی نی یار شبم  مگه داشتیم 🤔🤔🤔

یا بار تو یه مرکز خرید بودیم یه پسره به یه خانومه دست زد خانومه هم هیکلش درشت بود اونقد سریع برگشت پسره رو گرفت زیر بار کتک که همه تعجب کردن😅😅😅چند بار گیر اینا بیفتن به غلط کردن میوفتن

گالیله هم میگفت زمین گرده ولی همه انتقاد کردن و مخالفت کردن و میخواستن اعدامش کنن !    

آخه فقط گالیله میگفت زمین گرده، اما هم نظره شما کم نیست. 😏 خیلیا مثل شما هرز بودن بعضی آقایون رو ربط میدن به یه چیز بی ربط.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2706