2733
2734
عنوان

وقت همو نگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 36 پست
😔😔😔😔  اگه اینجا هم مثه سایت همدردی پولی بشه ادمهای الکی میرن

😐من آدم الکی نیستم ولی حاضرم نیستم برای عضویت تو یه سایت پول بدم!! به اندازه کافی از تبلیغات پول گیرشون میاد

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐من آدم الکی نیستم ولی حاضرم نیستم برای عضویت تو یه سایت پول بدم!! به اندازه کافی از تبلیغات پول گی ...

به هرحال منبع درامدشون تبلیغات هست اما اگه به علم وارامش ادم کمک کنه ارزشش رو داره دوست عزیز🌹

یکی از جذاب تریناشون یه همچی چیزی بود: شوهرم یه دیوونه به تمام معناست که هم کتک می زنه هم خسیسه هم ...

و ی چیز دیگ این ک شوهره هیولاس زن صیغه ای داره هفتصدو چارده بار تو خونه مچشو گرفته با دختر کتکم مث نقل و نبات میخوره و اما نام کاربری استارتر پرنسس اقامون  دنیای اقامون و امضاش ثمره ی عشقمون زودی بیا مامان منتظره 

اقای من جهانم بی تو الف ندارد

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
2731
به هرحال منبع درامدشون تبلیغات هست اما اگه به علم وارامش ادم کمک کنه ارزشش رو داره دوست عزیز🌹

خوب دوست گلم‌ شما چرا سایت همدردی عضو نمیشید؟

و ی چیز دیگ این ک شوهره هیولاس زن صیغه ای داره هفتصدو چارده بار تو خونه مچشو گرفته با دختر کتکم مث ن ...

من خودم تا همین یکی دو هفته پیش اگه بهم م گفتن می گفتم بیخیال بابا مگه ممکنه

بد دیدم بله واقعن ممکنه  

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
😐کی گف؟

خیلی پیش اومده تو سایت یکی بوو میگف پسرم معلوله میخام ببرمش دندونپزشکی دندوناش خرابه از درد میپیچه دستاشو بستم فلان یه قرون پول ندارم بعد ایکی ثانیه یکو نیم ملت ریخنن ب حسابش بعد نی نی یار و مونا تهرانی گفتن دروغ بود ولی پولا برنگشت

2740
چی ممکنه

اینکه کسی اسم وابستگیشو عشق بذاره و چشماشو به تمام هتک حرمت هایی که بهش می شه ببنده و (نه اینکه نتونه) بلکه واقعن نخواد که به آرامش برسه.

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
اینکه کسی اسم وابستگیشو عشق بذاره و چشماشو به تمام هتک حرمت هایی که بهش می شه ببنده و (نه اینکه نتون ...

خب فقط همین نیس ک 

طرف نه درس خونده نه کاری بلده نه حمایت مالی و عاطفی خانوادشو داره با یه بچه بلتد شه بره سربار کی بشه میگخ باز لااقل الان یکی‌ب اسم شوهر بالاسرمه یه لقمه نون تو خونش میتونم بخورم و دولتم ک حمایت نمیکنه

خب فقط همین نیس ک  طرف نه درس خونده نه کاری بلده نه حمایت مالی و عاطفی خانوادشو داره با یه بچه ...

متوجهم؛ منم منظورم اون عده نیست واقعن. متاسفانه در کشور ما ازدواج برای خیلی ها یک راه حل به نظر می رسه

روی صحبت من با کسانی هست که خودشون این شان انسانی رو برا خودشون قائل نمی شن.

متوجهم؛ منم منظورم اون عده نیست واقعن. متاسفانه در کشور ما ازدواج برای خیلی ها یک راه حل به نظر می ر ...

اره دقیقا 

ولی شما مجردی ببین وقتی متاهل میشی و با عشق ازدواج میکنی نمیتونی یدفه چشمتو بخاطر یه اشتباه هرچند بزرگ ببندی البته برای خانونا اینطوره  تو اخرین ص تاپیکام یه تاپیک هست نوشتم‌درد دل من‌با خدا اونو بخون متوجه میشی یه حس دوگانه ی سخت بین عشق و نفرت

بااجازه شما۷،۸سالیه عضو شدم،تداخل شبکه ای نمیاره چندجا بودن😉

چه خوب! عالیه!!! پس میتونید وقتتون رو‌جاهای بهتری صرف کنید

2706