2410
2553
عنوان

وقت همو نگیریم

241 بازدید | 36 پست

سلام دوستای خوبم🌹🌹چرا اینجا انقدر تاپیکهای الکی و بی محتوا هست،اینجا مدیرنداره رسیدگی کنه یا پاک کنه؟بعده هشت ساعت کار میاییم نی نی سایت یه چیزایی میبینیم ک نمیدونیم بخندیم یاگریه کنیم🤔کم مونده بنویسن به نظرتون الان برم حموم یا یه ساعت دیگه😡😡😡😡ترو خدا فکر کنین بعدبنویسین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

😐دیگه همه جا باید زور باشه؟؟

خب تاپیکای بی محتوا رو نخونید یا سایت زیاد هست درباره اشپزی

تاریخ علمی ترسناک

چیزی ک ب دردتون بخوره و علاقه داشته باشید

و اینکه موافقم بعضی تاپیکا واقعن چرتن😆🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
بعد من تاپیک زدم هرکسی لبای نو و غیر استفاده داره عکسشو بزاره برام بفرسته ب نیازمند بدم فقط دو نفر ا ...

😔😔😔😔 

اگه اینجا هم مثه سایت همدردی پولی بشه ادمهای الکی میرن 

اره واقعا منم حوصلم سررفته البته بعضی از تاپیکا از بی محتوایی خنده داره

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
بعد من تاپیک زدم هرکسی لبای نو و غیر استفاده داره عکسشو بزاره برام بفرسته ب نیازمند بدم فقط دو نفر ا ...

خب هرکسی خودش نیازمند میشناسه😐نمیاد که بفرسته واسه کسی که نمیشناسش که بده ب نیازمند😐🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2714

یکی از جذاب تریناشون یه همچی چیزی بود:

شوهرم یه دیوونه به تمام معناست که هم کتک می زنه هم خسیسه هم به بچه ها نمی رسه هم پشت سرم حرف می زنه. پدر شوهر و مادرشوهرمم همیشه اذیتم می کنن

راه حل نی نی سایتی ها: جدا شو، برو پزشکی قانونی، به پدر ادرت بگو، بر پیش مشاور و ...

و امااااااااااا کاری که استارتر در نهایت می کنه:

جی جی جی جینگ!

گریه می کنم 

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        

دقیقا منم الان داشتم همین فکرو میکردم

گفتم  واسه استراحت میام یه چرخی بزنم تو سایت یه تاپیک بدرد بخور پیدا نمیشه

“دلم گرفته برایت” زبانِ ساده ی عشق است ... سلیس و ساده بگویم : دلم گرفته برایت...
😔😔😔😔  اگه اینجا هم مثه سایت همدردی پولی بشه ادمهای الکی میرن

اره والا

برای یکی میخاسم لباس زمستونی بخرم پول ندارم خودم دیدم اینجا بگم میخورنم ک دزدی فلان و اداهای الکی رو لباس بنویس نی نی سایت رو چشمت با خودکار اکلیلی بنویس نی نی سایت از این مچ گیریای الکی ولی گفتم بگم خودشون لباس بدن ک کسی نیومد حالا شما اگر چیز ب درد بخور نو و تمیز داشتی ب من بگو  لطفا

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
خب هرکسی خودش نیازمند میشناسه😐نمیاد که بفرسته واسه کسی که نمیشناسش که بده ب نیازمند😐🐀

ولی وقنی یکی ب دروغ میاد میگه بچم‌مریضه فوری یکو شیصد براش جم میشه

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
2706