2737
2739

امروز تو مدرسه دخترم بینایی سنجی داشتن.دختر من مریض بود دیروز و امروز نرفت .ب مدیرشون زنگ زدم دیشب مخصوصا تاکید کردم مریض گفت بیار و ببرش صبح ماسک بزنه.امروز صبح رفتم دیدم میگه دستگاه جمع کردن باید بری مرکزشون.من خیلی ناراحت شدم چون دیشب شخصا زنگ بهش زده بودم ولی ایشون ب خودش زحمت نداد قبل جمع کردن دستگاه به من زنگ بزنه که میای یا نه.دیگه اومدم خونه بهش زنگ زدم گفتم چرا ارزش قائل نیستید شروع کرد بهانه آوردن منم گفتم کلی هزینه کردم که الان بی توجهی ببینم واقعا خیلی عصبیم  هنوز.دلم میخواد دیگه دخترم نره ولی نمی شه 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فردا هم عکاسی دارن و دخترم هم دلش میخواد بره ولی من دلم نمیخواد روبرو بشم باهاشون هیچ کسی هم نیست دخ ...

کلاس چندمه غیر انتفاعی هست یا دولتی ..اگه دولتی هست که توقعی نیست اما غیر انتفاعی باشه حق باشماست

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
ازین بحثا و اتفاقا زیاد میوفته  تو مدرسه. نمیشه که با هر بحثی بچو رو نفرستین مدرسه  بالاخ ...

وقتی بهش تاکید کردم کلی چون شرایط دختر من هم خاص هست هم آلرژی داره هم عفونت ادراری ک تحت کنترل هست من اول کلی اتمام حجت کردم باهاشون الان دارن خودشون نشون میدن.اخه تو یادآوری اینکه بره دستشوئی تو تایمی ک مدرسه هست هم کوتاهی میکنن 

2738
چقد حساسی

اخه شرایطش حساس هست .مثلا از دخترم شنیدم یکی ازبچه ها ابله گرفته پرسیدم گفت چندتاشون گرفتن.امروز بهشون گفتم شما نباید اعلام کنید ما از قبل آمادگی داشته باشیم حداقل منی ک شرایط دخترم خاص هست ‌.همش بهونه پشت بهونه آورد گفت مشکل من چیه منم گریم گرفت گفتم مشکل من که بچم شرایط خاص داره و مریض خیلی دلم شکست😭😭

شرایط بچه شمام خاصه،  اونام که دل نمیسوزونن متاسفانه

این همه تاب خوردم تو همه مدرسه ها .اینجا از اول کلی قول بهم دادن که اوکی همه چیز ولی الان که خرشون از پل گذشته اینجوری رفتار میکنن از صبح یه طرف صورتم درد میکنه از دستشون

این همه تاب خوردم تو همه مدرسه ها .اینجا از اول کلی قول بهم دادن که اوکی همه چیز ولی الان که خرشون ا ...

همینه دیگه،  پولو که میگیرن یادشون میره  همه چی

بگو اینجوری ادامه بدن، سال  دیگه میبریش ازین مدرسه 

2706