2737
2734
عنوان

شوهرم سره غذا ببینید چی گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 3473 بازدید | 152 پست
واای نه مو من بدم میاددد مگه موهات میریزه؟,😂😂

همیشه موهامو صاف میکنم بازمیذارم😂😂😂توخونه پدرم هم هی درمیومد اه. دیگه میخام روسری بپوشم ینی چی اخ بنده خدا شوهرم عفونت معده میگیره😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درستم همینه و خداروشکر که همسرتون توانایی فهم این رفتارو داره

فدات عزیزم.حرف من با استاتر سرزنش بخاطر نریختن لوبیا نیست.بهشون خواهرانه میگم به زنگدیت با گذشت گرما و تداوم ببخش

محتاج نگاه خداوند
فدات عزیزم.حرف من با استاتر سرزنش بخاطر نریختن لوبیا نیست.بهشون خواهرانه میگم به زنگدیت با گذشت گرما ...

برگشتم تو اتاق اما باهاش حرف نمیزنم.فردا هم غذا نمیپزم تا آدم بشه

می دانم که روزهای خوبی در راه است
2731
فدات عزیزم.حرف من با استاتر سرزنش بخاطر نریختن لوبیا نیست.بهشون خواهرانه میگم به زنگدیت با گذشت گرما ...

صحبتتون کاملا درسته

اما با قشقرقی که الان استارتر عزیز راه انداخته نمیشه که فوری چیزی به روی خودش نیاره

باید کنار هم میخوابیدن

فردا پا میشد به رو خودش نمیاورد

اما با این جدا خوابیدنع به نظرم کش پیدا کرد همه چی 😔

هیچی اندازه ی قهر بودن زن و شوهر آزار دهنده نیست😔

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
صحبتتون کاملا درسته اما با قشقرقی که الان استارتر عزیز راه انداخته نمیشه که فوری چیزی به روی خودش ن ...

اومدم سرجام.اما زور داره هم فحش بده هم پی ام بدم جواب نده.هم محل نذاره.کصافط تا دوروزم قهر کنم مهم نیس.فقط بازیای گوشیش براش مهمه

می دانم که روزهای خوبی در راه است
برگشتم تو اتاق اما باهاش حرف نمیزنم.فردا هم غذا نمیپزم تا آدم بشه

آفرین عزیزم

حالا ول کن فردا رو

شاید اون موقع آروم بودی

به بعدش همون بعد فک کن

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2738
اومدم سرجام.اما زور داره هم فحش بده هم پی ام بدم جواب نده.هم محل نذاره.کصافط تا دوروزم قهر کنم مهم ن ...

خب وقتی شوهرت اخلاقش اینه نباید پیگیر غرغراش شی که دعوا شه تا بتونه بیشتر بی محلی کنه

اینجور مردا عییین سرطان میمونن

باید باهاشون مدارا کنی، ببینی چی پیش میاد

الانم خرخرش بلند شده.خرم اگه فردا غذا بپزم.تلافیشو در میارم سرش

ول کن بابا... چقدر کشش میدی.. غذاتو بپز...

بقول عطار

من بد کنم و تو بد مکافات دهی

پس فرق میان من و تو چیست بگو

یه غذای خوشمزه درست کن... آخر سفره هم با یه خنده ریز بگو...من اونقدر کدبانو بودم که فراموشکاری دیروزم رو جبران کردم... ببینم تو چقدر مردی چیکار میکنی تا بداخلاقی دیروز رو جبران کنی

حرصم در میاد از اینایی که با سرزنش میگن لوبیا نریختی ، قهرم میکنی واقعا که خودتونو چی میبینید شما ...

من خیلی فمنیستم .اما بدرفتاری خاصی نکرده همسرشون.اگه همسر من که وظیفش پول دراوردن و خرید خونه س تو وظیفش سهل انگاری کنه مثلا زیاد تلاش نکنه واس رفاهمون یا خریدی بهش گفته باشم اما یادش بره و من حس کنم از روی بی توجهی به زندگیمونه خب من اخم و تخم میکنم غر میزنم قهر میکنم.

2706