2733
2739
عنوان

روانشناسی کودک .راهنماییم کنید

53 بازدید | 9 پست

پسرم ۶ سالشه .درسش خوبه .ولی معلمش میگه خیلیی حرف میزنه .تو خونه هم خیلی حرف میزنه 

واین که پسرم خیلی بازی های خشونتی رو دوست داره .الان نقاشی کشیده اورده ببینم تمامش تفنگ وموضوع جنگ بود 😥

بنظرتون بچم مشکل داره ببرمش مشاور یا نه 

اخه اکثرا موضوع بازی هاش جنگیه ،که همش بخاطر بازی هایی بود که یه مدت تو گوشیه شوهرم بود

نه فدات شم پسرا روحیشون همینه . همونطور که دخترا فقط دنبال عروسکن . بعدش هم حق دارن ازبس کارتون ها هم همین محتوا رو دارن یا رو زمین دارن میجنگن یا با ادم فضایی ها پسر من که میگه یه پایگاه نظامی تو فضا داریم منم فرمانده اش هستم . از مشاور مرسیدم گفت این خیال پردازی ها تو این سن طبیعیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم خیلی درساش عالیه خیلی ام کنجکاوه زیادی حرف میزنه میگه مامان دوستم امروز دهنمو چسب زده گفته توروخدا انقد حرف نزن بعد به عروسی و لباس عروس و شوهر و اینا علاقه داره همشم راجبش صحبت میکنه نقاسیاشم اکثرا همیناست چکار کنم 😢😢😢

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
2731
اینا مشکل نیست فقط روحیاتشو آروم کنید.بازیهای موبایلی خیلی بد چیزین علی الخصوص خشن  

اره متاسفانه رفته تو مخش هرچیم بهاش حرف میزنم کوتاه نمیاد .میگه میخوام پلیس مخفی بشم

نه فدات شم پسرا روحیشون همینه . همونطور که دخترا فقط دنبال عروسکن . بعدش هم حق دارن ازبس کارتون ها ه ...

خدا حفظ کنه پسرتو 

واقعذ نگرانم میگم نکنه مشکل داره ومن کوتاهی کنم

دختر منم خیلی درساش عالیه خیلی ام کنجکاوه زیادی حرف میزنه میگه مامان دوستم امروز دهنمو چسب زده گفته ...

عزیزم 

پسر منم دیونم کرده همش صدا شلیک تفنگ در میاره 

میگه مامان دوست دارم پلیس مخفی بشم

2738
عزیزم  پسر منم دیونم کرده همش صدا شلیک تفنگ در میاره  میگه مامان دوست دارم پلیس مخفی بشم

ایشالله خدا ببخشه برا دوتامون یه عقلی به اینا بده یه پولی ام به ما 😁

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤