2733
2734
عنوان

خار داره؟

72 بازدید | 5 پست

تاپیک بی عکس میزنم نمیاین تاپیک عکس دار میزنم نمیاین قضیه چیه اینجا فقط من خار دارم انگار

😢😢😢😢😢😢😢😢😢

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3372314/عکس-نوشته

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
من خودم میام گلم اعصابتو خورد نکن ولی خدایی نگید خار داره نگید پش م ام این تیکه کلاما قشنگ نیس

بله حق با شماس ولی همه تاپیکایی که راجب غیبت کردن پشت سر خانواده شوهر پر بازدید میشه ولی تاپیکایی که توش کسی مشکلشو مطرح کرده دنبال جواب یا تاپیکای من فقط یکی دو نفر میان

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله حق با شماس ولی همه تاپیکایی که راجب غیبت کردن پشت سر خانواده شوهر پر بازدید میشه ولی تاپیکایی که ...

دقیقا واقعا چرا 

گفتند مهم نیست که انسان باشیم؛کافیست فقط دشمن شیطان باشیم!
2728
دقیقا واقعا چرا 

هی چی بگم آخه هیچ جا مهم نیسم😑