2733
2734
عنوان

مامانا بیاین نگرانم خیلی

257 بازدید | 16 پست

سلام 😢😢😢

دخترپ یک سال و پنج ماهشه چندروز پیش تب کرد بردم دکتر گف گوشش عفونت کرده سفکسیم داد بعد دوروز اسهال و استفراق شد بردمش گف او ار اس بده طوری نیس سفکسیم قطع نکن...حالا استفراقش خوب شده ولی اسهاله..چیکار کنم دم به دقیقه پوشکش عوض میکنم😢😢😢

کدی لاکت و ors بهش دادم امروز ولی فایده نداش..

چی بدم خوب شه..

Orsچقدبدم فایده داره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ماست بده بخوره . او ار اس فقط برای جبران کم ابیه . بچه من۸ماهشه اول فقط تب داشت بردم گفت سفکسیم ۵روز وکوریزانم ۵روز بعدسه روز اسهال شد فقط اب میخورد داروهاس ک تموم شد اسهالشم خوب شد من چون نمیتونستم ماست بدم موز و عدس و اب هویچ میدادم 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2728
دکتر گف قطع نکن بذار بخوره عادت میکنه معدش چ کنم😢😢😢😢

چی بگم والله اگه حرف دکتر گوش میدی بده اما من میگم چند روز نده اسهال بند بیاد دوباره بده آخه چطوری معده عادت میکنه بچه داغون میشه از اسهال

ماست بده بخوره . او ار اس فقط برای جبران کم ابیه . بچه من۸ماهشه اول فقط تب داشت بردم گفت سفکسیم ۵روز ...

اها یعنی شما سفکسیم قطع نکردید و یک هفته دادید به نی نی؟؟؟

پس مال داروعه ممنون نازنین جوووون...

پس قطع بشه خوب میشه دوروز دیگه مونده ک بهش بدم

کپسول یوموگی بریز تو یه قاشق ماست روزی یبار بده سریع اسهالش قطع میشه درمان گیاهیم میخوای ۱۰تا هسته سنجد و بریز با لیوان اب بجوشه ابش ک نصف لیوان شد بده بخوره اسهالش بند میاد

مهروز70 سابق😕
2738
اها یعنی شما سفکسیم قطع نکردید و یک هفته دادید به نی نی؟؟؟ پس مال داروعه ممنون نازنین جوووون... پس ...

اره خوب میشه من ۵روز دادم چون دکترگفت ۵روز .ولی خود سفکسیم بیشتراز ۶روز نباید بخوره روشم نوشته .فقط تند تند عوضش کن مایعات زیادبخوره واینکه حتما ی کرم بزن که بخاطر اسسیدی بودن اسهال پوستش نسوزه 

اره خوب میشه من ۵روز دادم چون دکترگفت ۵روز .ولی خود سفکسیم بیشتراز ۶روز نباید بخوره روشم نوشته .فقط ...

ببخشید ک ایقد سوال میکنممممم😔

واسش زینک اکساید و کالاندولا میزنم ولی بازم سوخته شدییییییید میشه یه پمادم بهم معرفی کنید

ببخشید ک ایقد سوال میکنممممم😔 واسش زینک اکساید و کالاندولا میزنم ولی بازم سوخته شدییییییید میشه یه ...

اره اسیدیع میسوزه من سری قبل دکتر کلوتریمازول وهیدوروکرتیزون نوشت روزی دوبار گفت بزن هر سری یکیشون رواول بزن .ی شبه خوب میشه فقط چون کورتون داره بیشتراز۵روز نباید استفاده بشه

2706