2733
2734
عنوان

بچه ها خیلی بده😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 35 پست
بعضیاشونو اره بعضیاشونو نه

اونایی ک پاک نکردی هست دیگ خب اینجا سایت میمونه عکسا

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تاپیک ترکیده چی؟ 

عکسش زیاد بمونه پاک نکنی میره 

ولی تایپک دیگه نابود میشه😁

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2740
تاپیکا که از عکسا بدتره

خب دیگه تایپکا بترکه ینی دیگه نیس

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
خب دیگه تایپکا بترکه ینی دیگه نیس

تاپیکام نترکیدن کاربریم لغو شده،الان شما اسم کاربریتو بزن سرچ کن همین اسم کاربریت بعدش تاپیکات برات میان بالا ،من کاربریم لغو شده وگرنه کاری میکردم تاپیکام حذف شن😔

کاربر قدیمی ام☺
وای خدا حالا عکسارو بیخیال  چیکار کنم😭😭😭

بیخیال بابا کی تو رومیشناسه

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌