2733
2734
عنوان

ازدواج با این مرد کار درستیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1001 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کم شنوایی ک حالا خیلیییی چیز مهمی نیس ولی خب تالاسمی رو نمیدونم در ضمن عزیزم خود ادم باید رضایت قلبی داشته باشه ممکنه تو این تاپیک چ نظرای مثبتی باشه ک تو رو اروم کنه ممنکه نظرای منفی باشه ک نا امیدت کنه حالا در مورد هر کی میخاد باشه

تقصیر تو نی ما زیاد تحویلت گرفدیم😏
2728
نه مگه ادم سالم قحطه که تمام این ویژگی های خوبم داشته باشه😩

ی دور تو نی نی سایت بزن تا بفهمی شوهر قحطه کلا روزی بیست نفر تاپیک میزنن دعا و جادو میخوان واس شوهر

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین

حس میکنم ۲ دلی که نظر سنجی میکنی.همین الان دلتو یک دل کن اگه دوسش داری شرایطش زیاد بد نیست میتونی قبولش کنی.فقط مشاوره ژنتیک یادت نره

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا

مورد مناسبیه

باز مشاوره ژنتیک تشریف ببرین 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
2738
ی دور تو نی نی سایت بزن تا بفهمی شوهر قحطه کلا روزی بیست نفر تاپیک میزنن دعا و جادو میخوان واس شوهر

چون شوهر قحطه دلیل نمیشه ادم به همچین ازدواجی تن بده...این خانومم اصلا دلش رضا نیست چون اگر بود لحظه ای شک نمیکرد و قبول میکرد...ما تو شرایطشون نیستیم که پاسخ گو باشیم چون دیدگاه ها و موقعیت ها فرق داره

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  
کم شنوایی ک حالا خیلیییی چیز مهمی نیس ولی خب تالاسمی رو نمیدونم در ضمن عزیزم خود ادم باید رضایت قلبی ...

كم شنوايى  ايشون كه حسنه!!!شوهر منم هفت ماهه به دنيا اومده ولى تو كوچه يه چيزى بگى ميشنوه😖😖😖

2706