2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودتونم میگید بی عقلی و نفهمی

بگذر و ببخش و به روش نیار

خدا بهترین رو در مسیرت قرار میده

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
2738

خوب دیگه در اثر نفهمی بوده!!!  چه می شه کرد!!!  از خدا می خواد در برابرش یه در رحمتی برام باز کنه!!!!

امان از آدم های نفهم اطرافمون!!!!  امان!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖

امیدوارم دراثر گذشت زمان برات کمرنگ و بی اهمیت بشه

ازش بگذر دنیا ارزش این چیزا رو نداره

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
با این چیزی که شما گفتید دیگه اون شخص برام عزیز نیست چون اگه منم براش عزیز میبودم کاری نمیکرد ضربه ...

شاید باورت نشه ولی آدم بعضی وقتا تو یه موقعیت‌هایی اصن نمی‌فهمه کارش تا چ اندازه اشتباهه

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)

هعیییی

من... خیلی بد بود.. هنوز یادم نرفته

ولی کاتم نکردم. نشد چون خیلی نزدیک بود

پسر قشنگم روی بالهای فرشتگان زیر چتر خداوند آرام باش چه بسا که آنجا گرم تر از آغوش مادرت باشد       به امید دیدار....|||||||
در گذشته

حالا که فهمیدی یه نامه به طرف بنویس ، شما میتونی این نامه رو بهش بدی و میتونی هم ندی، ولی مینویسی که تو با من چنین کاری کردی و چنین طبعاتی برای من داشته و از دستت خیلی ناراحتم و هر مقدار ناراحتی و دلخوری که داری مینویسی تا بیرون ریزی بشه و ذهنت آروم بگیره

2706