2737
2739

از کجا میدونی نپسندید؟خودشون گفتن؟شاید رفتن تحقیق فعلا

من معشوقم...معشوق یه عاشق  ما هر دو منتظر اون روزی،هستیم که دست هامون تاابد تو هم گره بخوره   برای بهم رسیدن و خوشبخت شدنمون یه صلوات بفرست   ممنونم ازت مهربون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پس عشقت نبوده

اون عشقی که خدا در نظر بگیره نمیره.می مونه

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔

وا اخه تو یه جلسه چرا.؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

من کلا مخالف ازدواج سنتی ام ولی برای خواهرم ک خواستگار اومد تو همون جلسه اول خواهرم پسندید پسره هم ک الان دامادونه از،قبل پسندیده بود

من معشوقم...معشوق یه عاشق  ما هر دو منتظر اون روزی،هستیم که دست هامون تاابد تو هم گره بخوره   برای بهم رسیدن و خوشبخت شدنمون یه صلوات بفرست   ممنونم ازت مهربون 
2738
اره زنگ زدن که اهدافشون به هم نمیخوره

مگه اهداف تو چیه اهداف اون چی؟ مگه چه جوری بود عاشقش شدی تو یه جلسه؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

غصه نخور عزیزم حتما قسمتت نبوده و خدا مورد بهتری رو برات در نظر گرفتع....چند سالته؟؟؟

مگه اهداف تو چیه اهداف اون چی؟ مگه چه جوری بود عاشقش شدی تو یه جلسه؟

من بحث مهاجرتو مطرح کردم اون گفت نمیام. اون گفت مرخصی ندارم تو شغلم من گفتم کار من پروژه اییه تابع مرخصی نیست. من اهل حجاب و نماز و روزه .اون گفت هر جور راحتین. اونا اهل رفتو امد نیستن ما بودیم. 

باز خوبه زنگ زدن ... من که تو بی خبری گذاشتن ... 

اومدن خیلی باهم تفاهم داشتیم حتی خودش گفت چقدر تفاهم داریم و فکرات کن و خبر بده ... البته ما خبر ندادیم منتظرشدیم اونا زنگ بزنن که نزدن ... 

به معرف زنگ زده بودن کلی تعریف کرده بودن که همون که میخواستم و حتی مامانش کلی تعریف کرده بود .... اما یکماه خبری ندادن .... 

البته مذهبی هستند 

2706