2733
2739
عنوان

فامیل شوهر پروووو😒

295 بازدید | 25 پست

بچه ها پدر شوهر مادر شوهر من اصلا نفهمیدن من به عنوان عروس کی اومدم خیلی کارها نکردن مهمم نیست برام چون اولا ندارن دوما ادمای خوبین مخصوصااا مادر شوهرم اصلا خاله زنک نیست بسیارم اصیل رفتار میکنه اگر به موضوع مربوط نمیشد حتی به زبون نمیاوردم امااااا شوهرم خانواده مادریش افتضاحن مخصوصا یه خاله ش فقط منو اذیت میکنه و تیکه کنایه میندازه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه روی مادرشوهرنم نفوذ دارن اوایل که هیچی نمیگفتم بعدش همش به شوهرم غر میزدم یه مدته تصمیم گرفتم جواب بدم الان برای سیسمونی و جشنش مطمینم دولاره تیکه میندازه واقعا دلم میخواو جوابم تو استینم باشه اگر گفت چرا نگرفتی یا سیسمونیت کمه چی بگم روش کم کنه کلا

2731
2738

ی گوش در اون یکی دروازه کن گلم رفت وامدت روبااقوامش کمتر کن چش دیدن عروس خوب ومادرشوهر ندارن .من خواهرشوهرم ندارم بارها حتاخودهمسرم گفته اقوام دوست دارن خواهرشوهر بازی برام دربیارن ی دخترعموش مستقیم گفت فکرنکنی خواهر نداره من هستم وازپست برمیام 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
ی گوش در اون یکی دروازه کن گلم رفت وامدت روبااقوامش کمتر کن چش دیدن عروس خوب ومادرشوهر ندارن .من خوا ...

کمه ولی چاره نیست خونه مادر شوهرم و مادربزرگ شوهرم میلینمش یا مادر شوهرم میگه خاله اینجوری میگه 😑

2706