2733
2739

موقع ورود عروس دومادو دوماد اسپندو بگیره دور سر عروس بچرخونه و بهش شاباش بده

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ما گیفت خوشگل داذیم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

زمان رقص دونفره دوماد کای از قبل پول نو پنج تومنی اماده کنه مثلا صد تومان بد چقتی عروس میوفصه یی دونه ی دونه پشت هم بده دست عروس

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2738

زمان رقص عروسو دوماد دیجی تک تک اسم مادرشو مادرشورشو بگه تا بیان باهاشون برقصن اسم خواهر خواهرسو و اینا

زمان رقص عروسو دوماد دیجی تک تک اسم مادرشو مادرشورشو بگه تا بیان باهاشون برقصن اسم خواهر خواهرسو و ا ...

اینو با دیجی هماهنگ کنید ک حواسش باشه

بعدم خوبه ک دوباد شاباش هزار یا دوهزار یا پنج تومان بستگی ب مقدرش پول نو اماده کنی افرادی ک وسط میرقصن دوماد بده دستشون

2706